تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دانشگاه صنعتی شریف با مساعدت ستاد فرماندهی کل قوا و برای رفع نیازهای تخصصی، ۲۳ نفر از فارغ‌التحصیلان نخبه خود را به صورت امریه سربازی در سال ۹۵ جذب می کند. به گزارش ایسکانیوز، دانشگاه صنعتی شریف برنامه دارد ۲۳ فارغ‌التحصیل این دانشگاه را برای فعالیت در دانشکده‌ها و معاونت‌های این دانشگاه به صورت […]

[ad_1]

دانشگاه صنعتی شریف با مساعدت ستاد فرماندهی کل قوا و برای رفع نیازهای تخصصی، ۲۳ نفر از فارغ‌التحصیلان نخبه خود را به صورت امریه سربازی در سال ۹۵ جذب می کند.

به گزارش ایسکانیوز، دانشگاه صنعتی شریف برنامه دارد ۲۳ فارغ‌التحصیل این دانشگاه را برای فعالیت در دانشکده‌ها و معاونت‌های این دانشگاه به صورت امریه سربازی پذیرش کند.

سهمیه امریه سربازی دانشجویان نخبه این دانشگاه برای دانشکده‌های مهندسی برق، مکانیک، شیمی و نفت، کامپیوتر، صنایع، هوافضا، علوم ریاضی، شیمی، فیزیک، مدیریت و اقتصاد، انرژی، معاونت آموزشی، معاونت دانشجویی، معاونت پژوهشی، معاونت فرهنگی و ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر اعلام شده است.

متقاضیان باید دارای برگ اعزام بدون مهر غیبت و حداقل در یک مقطع تحصیلی دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف باشند. گزینش نهایی نیز براساس مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی و وضعیت تاهل و پس از احراز صلاحیت عمومی داوطلبان انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، تاریخ‌های اعزام امریه‌های این دانشگاه اول دی و اول اسفند خواهد بود.

۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس