تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] منصور صادقی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان در مسابقات جهانی کیک بوکسینگ wka آلمان به مدال طلا دست یافت. به گزارش ایسکانیوز، مسابقات جهانى هنرهاى رزمی ٢٠١۶ آلمان درتاریخ ۱۳لغایت ۱۵ شهریور ماه در شهرک سینگن آلمان برگزار شد و در این رقابت ها کیک بوکسینگ کاران، در استایلهای لایت کنتاکت ، فول […]

[ad_1]

منصور صادقی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان در مسابقات جهانی کیک بوکسینگ wka آلمان به مدال طلا دست یافت.

به گزارش ایسکانیوز، مسابقات جهانى هنرهاى رزمی ٢٠١۶ آلمان درتاریخ ۱۳لغایت ۱۵ شهریور ماه در شهرک سینگن آلمان برگزار شد و در این رقابت ها کیک بوکسینگ کاران، در استایلهای لایت کنتاکت ، فول کنتاکت ، لوکیک ، استایل k-1 وMMA و رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با هم به رقابت پرداختند.

در این دوره از مسابقات که با حضور ۸۰۰ ورزشکار برگزار شد، منصور صادقی دانشجوی رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با غلبه بر حریفان خود مدال طلای وزن ۷۵ کیلو گرم این مسابقات را از آن خود کرد و در مجموع تیم ملی ایران با کسب ۴ مدال طلا، ۲ نقره و ۸ برنز به کار خود پایان داد.

گفتنی است منصور صادقی پس از بازگشت از مسابقات جهانی کیک بوکسینگ wka آلمان ، در فرودگاه بین المللی کرمان مورد استقبال استاندار کرمان، جمعی از ورزشکاران و ورزش دوستان قرار گرفت.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس