تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] میثم جهانی پور دانشجوی کارشناسی ارشد تربیت بدنی – مدیریت اماکن ورزشی واحد کرج با حضور در کاروان ورزشی کشورمان به بازی های المپیک ساحلی ۲۰۱۶ ویتنام اعزام می شود. به گزارش ایسکانیوز، این ملی پوش البرزی و قهرمانی تکواندو جهان و آسیا و قهرمانی مسابقات جهانی هنرهای رزمی را در کارنامه ورزش حرفه […]

[ad_1]

میثم جهانی پور دانشجوی کارشناسی ارشد تربیت بدنی – مدیریت اماکن ورزشی واحد کرج با حضور در کاروان ورزشی کشورمان به بازی های المپیک ساحلی ۲۰۱۶ ویتنام اعزام می شود.

به گزارش ایسکانیوز، این ملی پوش البرزی و قهرمانی تکواندو جهان و آسیا و قهرمانی مسابقات جهانی هنرهای رزمی را در کارنامه ورزش حرفه ای خود دارد، بار دیگر توانست شایستگی خود را نشان دهد و با حضور در کاروان المپیک ساحلی ۲۰۱۶ به افتخارات خود بیفزاید.

میثم جهانی پور ضمن تایید این مطلب بیان کرد:«این مسابقات از اهمیت بالایی برخوردار است و می توان گفت هم سطح المپیک بوده و هر سال شاهد پررنگ تر شدن این المپیک و نیز سنگین تر شدن رقابت ها در آن هستیم.»

وی همچنین اظهارداشت:«چند مرحله ازتمرینات تیم ملی را پشت سر گذاشته ایم که این تمرینات در شهرهای خوزستان، زنجان، مشهدمقدس، رودسر و بابلسر صورت گرفته و به امید خداوند آمادگی های لازم را برای مسابقات کسب نموده و تا چند روز دیگر آماده اعزام به مسابقات می شویم.»

لازم به ذکر است پنجمین دوره بازیهای المپیک ساحلی ۲۰۱۶ در کشور ویتنام شهر دانانگ برگزار می شود که میثم جهانی پور در رشته رزمی ویتنام به رقابت با حریفانش می پردازد.

تیم ملی جمهوری اسلامی ایران با سرمربی گری اکبر کریمی پنجم مهرماه به دبی پرواز می کند وسپس به سنگاپور رفته و از آنجا عازم ویتنام می شود. گفتنی است دهکده بازی ها در ساحل دانانگ مستقر است.

این ورزشکار جوان کشورمان که پیشتر تعدادی از مدال های خود را نیز به خانواده عزیز شهدا و تعدادی از بقاع متبرکه اهدا کرده است ابراز امیدواری کرد با توکل به خداوند یکتا و در سایه دعاهای خیر هم وطنان خود در این مسابقات نیز سربلند بیرون آمده و بتواند با کسب مدال برای میهن اسلامی افتخار آفرینی کند و بار دیگر پرچم پرافتخار کشور عزیزمان را دراین مسابقات به اهتزاز در بیاورد.

۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس