تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان، گفت: این واحد همکاری‌های لازم را در تقسیط و ارائه وام‌های صندوق رفاه برای دانشجویان ورودی جدید انجام می‌دهد. به گزاش ایسکانیوز، علیرضا پیرحیاتی بیان کرد: به منظور رفع نگرانی دانشجویان ورودی جدید مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی همدان، با […]

[ad_1]

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان، گفت: این واحد همکاری‌های لازم را در تقسیط و ارائه وام‌های صندوق رفاه برای دانشجویان ورودی جدید انجام می‌دهد.

به گزاش ایسکانیوز، علیرضا پیرحیاتی بیان کرد: به منظور رفع نگرانی دانشجویان ورودی جدید مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی همدان، با تصمیم هیات رئیسه این واحد دانشگاهی، مساعدت و همکاری لازم در تقسیط و ارائه وام های صندوق رفاه انجام خواهد شد.

وی افزود: دانشجویان ورودی سال ۹۵ می‌توانند با واریز مبالغی از شهریه برای پرداخت مابقی آن از وام‌های دانشجویی و تقسیط شهریه استفاده کنند.

معاون اداری و مالی واحد همدان گفت: دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی می‌توانند با مراجعه به صندوق رفاه واحد همدان برای ثبت درخواست خود اقدام کنند.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس