تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر اطلاعات تاکید کرد: آنچه که موجب بی‌نظمی و ناهنجاری می‌شود تحقیر شخصیت انسان‌ها و بی‌احترامی است و آنچه که موجب آرامش و امنیت است احترام به همدیگر و پرهیز از تخریب شخصیت دیگران است. به گزارش ایلنا، حجت الاسلام سیدمحمود علوی امروز سه‌شنبه (۲۳ شهریور ماه ۹۵) در همایش نمایندگان وزیر علوم در […]

[ad_1]

وزیر اطلاعات تاکید کرد: آنچه که موجب بی‌نظمی و ناهنجاری می‌شود تحقیر شخصیت انسان‌ها و بی‌احترامی است و آنچه که موجب آرامش و امنیت است احترام به همدیگر و پرهیز از تخریب شخصیت دیگران است.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام سیدمحمود علوی امروز سه‌شنبه (۲۳ شهریور ماه ۹۵) در همایش نمایندگان وزیر علوم در هیئت‌های نظارت دانشگاه‌ها گفت: آنچه که باعث شد در سال‌های اخیر شاهد آرامش و امنیت در محیط‌های دانشگاهی باشیم، رفتار توام با احترام و کرامت با دانشجویان و پرهیز از برخوردهای سلبی بود.


علوی اظهار داشت: آنچه که موجب بی‌نظمی و ناهنجاری می‌شود تحقیر شخصیت انسان‌ها و بی‌احترامی است و آنچه که موجب آرامش و امنیت است احترام به همدیگر و پرهیز از تخریب شخصیت دیگران است و بر همین اساس در انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال گذشته نیز وزارت اطلاعات کوشید تا فضای جامعه شاهد تخریب نامزدهای انتخاباتی نباشد و نتیجه این اقدام نیز همانگونه که مشاهده شد برگزاری با آرامش انتخابات در سراسر کشور بود.


وی با تاکید بر حفظ حرمت و شخصیت دانشجویان در همه برخوردهای محیط دانشگاهی گفت: اگر با سوالات و شبهه دانشجویان مواجه شدیم باید با استدلال و منطق او را اقناع کنیم زیرا قطعاً در صورت  برخورد سلبی، با همراهی او مواجه نخواهیم شد.


وزیر اطلاعات اظهار داشت: حفظ شان و کرامت انسان‌ها یک تاکتیک ابزاری نیست بلکه دستور دین مبین اسلام است و حفظ شان انسان‌ها اقتضاء می‌کند که با او با احترام  و ادب رفتار شود.


علوی افزود: آنچه که ما در جمهوری اسلامی ایران دنبال می‌کنیم حفظ امنیت جامعه در کنار آرامش روانی و احساس امنیت است زیرا در این نوع از نظم و امنیّت است که فرهنگ جامعه رشد می‌کند و جامعه روز به روز دین مدارتر و با ایمان‌تر می‌شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس