تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما از موافقت دکتر میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تخفیف ۵۰درصدی شهریه برای دانشجویان دانشکده های سما خبر داد. به گزارش ایسکانیوز، در پی صدور بخشنامه اعمال ۵۰ درصدی تخفیف شهریه برای دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آزاد اسلامی یزدان پناه معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما گفت: از […]

[ad_1]

لوگو سازمان سما

معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما از موافقت دکتر میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تخفیف ۵۰درصدی شهریه برای دانشجویان دانشکده های سما خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز، در پی صدور بخشنامه اعمال ۵۰ درصدی تخفیف شهریه برای دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آزاد اسلامی یزدان پناه معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما گفت: از آنجا که سازمان سما نیز به دنبال تسهیل شرایط تحصیل برای دانشجویان است، دکتر زرهانی معاون دانشگاه و رئیس سازمان سما طی مکاتبه ای با دکتر میرزاده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی این سازمان و موافقت خود را با اعمال تخفیف ۵۰ درصدی شهریه برای دانشجویان سمایی اعلام داشت.

وی افزود: دکتر زرهانی درخواست کرد مرجع تصمیم گیری کاهش شهریه دانشجویان ورودی جدید سما شوراهای نظارت و هماهنگی سمای استان ها باشد که دکتر میرزاده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی نظر مساعد خود را اعلام کرد.
یزدان پناه در ادامه اظهار داشت: پیرو این توافق، دکتر زرهانی اعمال تخفیف شهریه تا سقف ۵۰ درصد را برای آموزشکده های کم متقاضی با صلاحدید شورای نظارت و هماهنگی استان ها، به دبیران این شوراها ابلاغ کرد.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس