تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] گروه تروریستی داعش اخیراً برای تردد عناصر خود در دیالی و صلاح الدین، به ویژه مناطق «الحاوی» و «مطیبیجه»، موتور سیکلت برقی در اختیار آن ها قرار داده است. آفتاب‌‌نیوز : یکی از فرماندهان نیروهای حشد الشعبی عراق در سخنانی، تحقیق درباره چگونگی مجهز شدن عناصر داعش به موتورسیکلت‌های برقی را خواستار شد.  به گزارش […]

[ad_1]

گروه تروریستی داعش اخیراً برای تردد عناصر خود در دیالی و صلاح الدین، به ویژه مناطق «الحاوی» و «مطیبیجه»، موتور سیکلت برقی در اختیار آن ها قرار داده است.

آفتاب‌‌نیوز : یکی از فرماندهان نیروهای حشد الشعبی عراق در سخنانی، تحقیق درباره چگونگی مجهز شدن عناصر داعش به موتورسیکلت‌های برقی را خواستار شد.
 
 به گزارش مهر، گروه تروریستی داعش اخیراً برای تردد عناصر خود در دیالی و صلاح الدین، به ویژه مناطق «الحاوی» و «مطیبیجه»، موتور سیکلت برقی در اختیار آن ها قرار داده است.

در همین ارتباط، «عدی الخدران» یکی از فرماندهان نیروهای حشد الشعبی عراق تاکید کرد: علت روی آوردن داعش به استفاده از موتور سیکلت های برقی آن است که این موتور سیکلت ها به سوخت نیاز ندارند و با برق کار می کنند و صدای کمی تولید می کنند، به همین سبب می توان از آن ها برای تردد شبانه استفاده کرد.

الخدران افزود: باید در خصوص چگونگی رسیدن این تعداد زیاد از این گونه موتور سیکلت ها به دست داعش تحقیق شود، به ویژه که تعدادی از این موتور سیکلت ها ساخت امسال هستند.

گفتنی است که موتور سیکلت های برقی، با شارژ برق کار می کنند و صدای بلند تولید نمی کنند و قادر به پیمودن مسیرهای چند کیلومتری هستند.
 

[ad_2]

منبع:آفتاب

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس