تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :  تروریست های داعش برای کند کردن پیشروی های ارتش عراق، چند چاه نفتی را در جنوب موصل، مقر اصلی این گروه تکفیری در عراق به آتش کشیدند.  به گزارش انتخاب، رسانه های محلی به نقل از یک منبع آگاه امنیتی گزارش دادند، تروریست های داعش برای کند کردن […]

[ad_1]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 تروریست های داعش برای کند کردن پیشروی های ارتش عراق، چند چاه نفتی را در جنوب موصل، مقر اصلی این گروه تکفیری در عراق به آتش کشیدند.
 
به گزارش انتخاب، رسانه های محلی به نقل از یک منبع آگاه امنیتی گزارش دادند، تروریست های داعش برای کند کردن پیشروی های ارتش عراق، چند چاه نفتی را در جنوب موصل، مقر اصلی این گروه تکفیری در عراق به آتش کشیدند.
 
بر اساس این گزارش، داعش ۴ چاه نفتی را در نزدیکی پالایشگاه القیاره در استان نینوا به آتش کشیده و جاده های این منطقه را مین گذاری کرده است.
 
این تحرکات یک روز پس از آن صورت می گیرد که نیروهای عراقی پایگاه هوایی القیاره در حدود ۶۰ مایلی موصل را از داعش پس گرفتند.
 
نیروهای عراقی در حال انجام عملیات هایی در استان نینوا برای آمادگی جهت حمله به موصل، دومین شهر بزرگ این کشور هستند که از سال ۲۰۱۴ تحت کنترل داعش قرار دارد.
 
داعش که یک گروه تکفیری تروریستی است، از سال ۲۰۱۴ بر بخش هایی از کشورهای عراق و سوریه مسلط شده است.

[ad_2]

منبع:انتخاب

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس