تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۴

گروه تروریستی داعش، ۵۰ تن از عناصر خود را به دلیل سرپیچی از دستورات و خودداری از بستن کمربند انتحاری اعدام کرد.

به گزارش “گذارخبر”  به نقل از پایگاه خبری سومریه نیوز، سرگرد «عمر خمیس» معاون فرمانده هنگ هفتم نیروهای مردمی در الرمادی روز پنج شنبه گفت: اینها فریب خوردگان داعش و از اهالی شهر الرمادی بودند و داعش قصد داشت با پوشاندن کمربند انفجاری آنها را به قتل برساند اما به دلیل خودداری از بستن کمربند انفجاری، آنها را اعدام کرد.
منابع امنیتی استان الانبار روز چهارشنبه اعلام کردند که ده ها تروریست داعش، از مرکز الرمادی به سمت مناطق «الصوفیه» و «السجاریه» در شرق این شهر گریخته اند.
این در حالی است که نیروهای عراقی از دو روز پیش عملیات آزادسازی شهر «الرمادی» مرکز استان الانبار را آغاز کردند و این عملیات همچنان ادامه دارد. رسانه از قریب الوقوع بودن آزاد سازی الرمادی خبر می دهند.
در پی عملیات موفقیت آمیز ارتش عراق، تروریست های داعش در اقدامی تلافی جویانه دهها خانواده را در بیمارستان «الرمادی» گروگان گرفته و در صورت نزدیکی نیروهای عراقی به بیمارستان، تهدید به کشتن گروگان ها کردند.
از سوی دیگر به گفته «عید الکربولی» سخنگوی شورای استان «الانبار» تروریست های داعش بیشتر مناطق داخل شهر الرمادی را مین گذاری کرده اند.
نیروهای عراقی سه شنبه گذشته با پیشرفت به سمت آخرین منطقه اشغال شده داعش در مرکز شهر ساحلی رود فرات در حال آزادسازی کامل شهر «الرمادی» دومین شهر بزرگ اشغال شده توسط داعش پس از شهر تکریت هستند.
گروه تروریستی داعش از تابستان سال گذشته تاکنون بخش هایی از شهرهای شمال و غرب عراق را اشغال و مرتکب جنایات زیادی شده است.

برچسب ها: برچسب‌ها, , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس