تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] یک روزنامه انگلیسی فاش کرد گروه تروریستی داعش زنان ایزدی را در عربستان سعودی به فروش می‌رساند. به گزارش ایلنا، گروه تروریستی داعش عملیات‌های گسترده‌ای را در مناطق تحت اشغال خود در عراق به‌ویژه علیه اقلیت‌ ایزدی با هدف ربودن زنان و کودکان آنها به‌اجرا می‌گذارد تا به‌نحوی منابع مالی و انسانی خود را […]

[ad_1]

یک روزنامه انگلیسی فاش کرد گروه تروریستی داعش زنان ایزدی را در عربستان سعودی به فروش می‌رساند.

به گزارش ایلنا، گروه تروریستی داعش عملیات‌های گسترده‌ای را در مناطق تحت اشغال خود در عراق به‌ویژه علیه اقلیت‌ ایزدی با هدف ربودن زنان و کودکان آنها به‌اجرا می‌گذارد تا به‌نحوی منابع مالی و انسانی خود را تامین کند؛ فروش زنان این اقلیت به عنوان برده یکی از این راه‌هاست.


در همین راستا، روزنامه انگلیسی «سان» خبر داد که عناصر تروریستی داعش زنان اسیر شده ایزدی را در بازارهای عربستان سعودی به حراج می‌گذارد.


به نوشته سان، این راز پس از آن برملا شد که پس از کشته شدن یکی از عناصر داعش در شهر تازه آزاد شده «الشرقاط» در جنوب موصل، نیروهای عراقی به تلفن همراه او دست پیدا می‌کنند و در آن، فیلمی ویدیویی از حراجی زنان ایزدی در عربستان پیدا شد.


براساس آمارهای رسمی حکومت اقلیم کردستان عراق، بیش از سه هزار دختر و زن ایزدی به دست عناصر داعش اسیر شده‌اند که تاکنون ۹۰۰ نفر از آنان  موفق به فرار و یا آزاد گشته‌اند. بیشتر این زنان، پیش از فروخته شدن به‌عنوان برده بارها مورد تجاوز قرار می‌گیرند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس