تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] اداره اطلاعات وابسته به تشکیلات مردمی الحشد الشعبی روز سه شنبه اعلام کرد که گروه تروریستی داعش با سرازیر کردن نفت به داخل رودخانه دجله ، اقدام به آلوده کردن آب این رودخانه کرده است. به گزارش ایرنا، این تشکیلات مردمی در بیانیه ای افزود که گروه تروریستی داعش با هدف آلوده کردن و […]

[ad_1]

اداره اطلاعات وابسته به تشکیلات مردمی الحشد الشعبی روز سه شنبه اعلام کرد که گروه تروریستی داعش با سرازیر کردن نفت به داخل رودخانه دجله ، اقدام به آلوده کردن آب این رودخانه کرده است.

به گزارش ایرنا، این تشکیلات مردمی در بیانیه ای افزود که گروه تروریستی داعش با هدف آلوده کردن و مسمومیت آب رودخانه دجله، اخیرا اقدام به سرازیر کردن نفت به داخل این رودخانه کرده است.

در این گزارش به محل دقیق این آلودگی زیست محیطی و حجم آن اشاره نشده است.

این اولین بار نیست که گروه تروریستی داعش برای پیشبرد طرح های تروریستی خود دست به آلودگی های زیست محیطی می زند و قبلا هم از حربه آلوده کردن رودخانه های عراق با نفت بهره برده است.

اداره اطلاعات تشکیلات مردمی الحشد الشعبی همچنین در گزارشی دیگر، به خارج شدن کنترل امنیتی موصل از دست گروه تروریستی داعش اشاره کرد.

به نوشته این بیانیه، موارد سرقت از منازل در مناطق ‘العربی’ و ‘۱۷ تموز’ در داخل موصل در برابر انظار گروه تروریستی داعش افزایش یافته امری که باعث خشم عمومی مردم نسبت به افزایش دزدی ها و سرقت منازل شده است.

براساس این گزارش، بسیاری از مردم ناچار شده اند بخشی از دارایی های خود را به قیمت های ارزان بفروشند و برای آماده شدن جنگ آتی آزادی سازی موصل، مواد غذایی و مایحتاج اولیه را در منازل خود ذخیره کنند.

هنوز دولت عراق تاریخ مشخص عملیات آزادسازی موصل را اعلام نکرده است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس