تاریخ انتشار: ۱۹ خرد ۱۳۹۴

در روزهای اخیر تصاویری در صفحات اجتماعی وابسته به تروریست‌های داعش منتشر شده که از رویای تصرف ایران توسط این گروه خبر می دهد!   به گزارش گذارنیوز  بر همین اساس “ابومحمد العدنانی” سخنگوی گروهی که با عنوان “دولت اسلامی عراق و شام” از سوی رسانه های جبهه غربی-عربی معرفی می‌شود، در سخنانی مدعی شده […]

در روزهای اخیر تصاویری در صفحات اجتماعی وابسته به تروریست‌های داعش منتشر شده که از رویای تصرف ایران توسط این گروه خبر می دهد!

 

به گزارش گذارنیوز  بر همین اساس “ابومحمد العدنانی” سخنگوی گروهی که با عنوان “دولت اسلامی عراق و شام” از سوی رسانه های جبهه غربی-عربی معرفی می‌شود، در سخنانی مدعی شده که این گروه تلاش دارد نیروهایش را به سمت ایران حرکت دهد. وی در سخنانی مدعی شده است که: «در پی پیروزی های متعدد دولت اسلامی، سربازان شجاع ما با حمله به ایران این سرزمین را از روافض پاک می کنند و سیطره دولت اسلامی را به ولایت خراسان گسترش می‌دهند.» بعد از انتشار این سخنان صفحات و گروه‌های مجازی وابسته به تروریست‌های داعش، تصاویری از فتح میدان آزادی تهران و… با آرم ولایت خراسان منتشر کرده‌اند. گفتنی اینکه، در نقشه طراحی شده توسط این گروه ارتجاعی، ایران در منطقه‌ای موسوم به خوراسان تلفیق شده است!

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس