تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پروازی که گروه سوم تیم ملی وزنه‌برداری با آن به برزیل رسیدند، دو میهمان ویژه داشت که به محض فرود در فرودگاه طی یک عملیات امنیتی و دستگیر و بازداشت شدند. به گزارش ایلنا، دو فرد مشکوک به عضویت در گروه داعش دقایقی پس از فرود پرواز حامل تیم ملی وزنه‎برداری کشورمان با حضور […]

[ad_1]

پروازی که گروه سوم تیم ملی وزنه‌برداری با آن به برزیل رسیدند، دو میهمان ویژه داشت که به محض فرود در فرودگاه طی یک عملیات امنیتی و دستگیر و بازداشت شدند.

به گزارش ایلنا، دو فرد مشکوک به عضویت در گروه داعش دقایقی پس از فرود پرواز حامل تیم ملی وزنه‎برداری کشورمان با حضور پلیس امنیت و نیروهای گارد ویژه پلیس دستگیر و بازداشت شدند.

 

بهداد سلیمی که هم اینک در برزیل حضور دارد در این خصوص می‌گوید: به محض اینکه درب‌های هواپیما باز شد تعداد زیادی نیروی امنیتی و ویژه وارد هواپیما شدند و دو فرد مشکوک به عضویت در گروه داعش را دستگیر کردند.

 

وی ادامه داد: هر دو نفر با شکل و شمایل اعضای این گروه (ریش‎های بلند و دشداشه) در پرواز حضور داشتند که پلیس به هر دو دستبند زد و منتقل‌شان کرد.

 

سلیمی با تشریح لحظات دلهره‌آوری که هنوز ادامه دارد، اظهار داشت: همه ترسیده بودند، هر لحظه منتظر بودیم صدای انفجاری بلند شود و هواپیما منفجر شود. خیلی وضع بدی بود که خدا را شکر به خیر گذشت.

 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس