تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل نامنویسی و حسابهای انفرادی سازمان تامین اجتماعی گفت: کارگران ساختمانی برای بیمه شدن و استفاده از خدمات تامین اجتماعی باید کارت مهارت فنی معتبر ساختمانی داشته باشند و همچنین در صنعت ساختمان مشغول بکار باشند. به گزارش ایسنا، سعید حسینی افزود:  کارت مهارت فنی معتبر ساختمانی از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای […]

[ad_1]

مدیرکل نامنویسی و حسابهای انفرادی سازمان تامین اجتماعی گفت: کارگران ساختمانی برای بیمه شدن و استفاده از خدمات تامین اجتماعی باید کارت مهارت فنی معتبر ساختمانی داشته باشند و همچنین در صنعت ساختمان مشغول بکار باشند.

به گزارش ایسنا، سعید حسینی افزود:  کارت مهارت فنی معتبر ساختمانی از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور صادر می شود.


وی با اشاره به اشتغال در صنعت ساختمان به عنوان یک شرط اساسی برای بیمه کارگران ساختمانی گفت: باید اشتغال فرد در این حوزه  از سوی بازرسان سازمان تامین اجتماعی تایید شود.


حسینی با بیان اینکه کارگران ساختمانی با در نظر گرفتن شرایط فوق می توانند به شعب تامین اجتماعی برای ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی مراجعه کنند، اظهار کرد: شعب این سازمان در این مرحله نسبت به بررسی اشتغال فرد در حرفه ساختمان و معرفی فرد به معاینات پزشکی اقدام می کنند.


به گزارش روابط عمومی تامین اجتماعی؛ مدیر کل نامنویسی و حسابهای انفرادی سازمان تامین اجتماعی در گفت‌وگو با رادیو افزود: برای تایید اشتغال کارگران ساختمانی در صنعت ساختمان از انجمن های صنفی کارگران ساختمانی نیز کمک می گیریم.


وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی برای بیمه کارگران ساختمانی محدودیتی ایجاد نکرده است، اظهار کرد: در صورت تامین منابع موردنیاز، تمامی شعب این سازمان در سراسر کشور با لحاظ کردن شرایط احراز ثبت نام را انجام خواهند داد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس