تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۴

فیلم «داستان واقعی» پس از نمایشی محدود در قاره آمریکا و جشنواره ساندنس ۲۰۱۵، در اروپا اکران می‌گیرد.   به گزارش گذارنیوز، فیلم دلهره‌آور «داستان واقعی» (True Story) پس از نمایش در جشنواره مونیخ از این هفته قرار است در اسپانیا، انگلستان، ایرلند و آلمان به روی پرده برود. فیلمنامه «داستان واقعی» را روپرت گولد […]

فیلم «داستان واقعی» پس از نمایشی محدود در قاره آمریکا و جشنواره ساندنس ۲۰۱۵، در اروپا اکران می‌گیرد.

 

به گزارش گذارنیوز، فیلم دلهره‌آور «داستان واقعی» (True Story) پس از نمایش در جشنواره مونیخ از این هفته قرار است در اسپانیا، انگلستان، ایرلند و آلمان به روی پرده برود.

فیلمنامه «داستان واقعی» را روپرت گولد بر اساس خاطرات یک خبرنگار نیویورک تایمز به نام مایکل فینکل نوشته و خود این فیلم را کارگردانی کرده است. جونا هیل بازیگر «گرگ وال استریت» و «۲۲ خیایان جامپ» در این فیلم نقش مایکل فینکل روزنامه‌نگار را ایفا می‌کند.

روپرت گولد

در فیلم «داستان واقعی» جیمز فرانکو بازیگر، کارگردان، شاعر و استاد دانشگاه نقش قاتلی به نام کریستین لونگو را بر عهده دارد که متهم به قتل‌عام خانواده خود است. هنگامی که او با خبرنگار نیویورک تایمز تماس می‌گیرد، ارتباط این دو شکل پیچیده‌ای پنهان می‌کند و خبرنگار وارد بازی دلهره‌آوری می شود که در پایان آن از «داستان واقعی» سر در می‌آورد.

پوستر «داستان واقعی»

فلیسیتی جونز بازیگر «نظریه همه‌چیز» از دیگر نقش‌آفرینان این فیلم است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس