تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو حزب مردم‌سالاری گفت: قطعا نظر کلیت جریان اصلاحات، حمایت از روحانی در انتخابات ۹۶ است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، داریوش قنبری باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به ادعای کسانی که معتقدند روحانی امروز بیش از سال ۹۲ برای پیروزی در انتخابات ۹۶ به اصلاح‌طلبان نیاز دارد، اظهار داشت: با […]

[ad_1]

عضو حزب مردم‌سالاری گفت: قطعا نظر کلیت جریان اصلاحات، حمایت از روحانی در انتخابات ۹۶ است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، داریوش قنبری باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به ادعای کسانی که معتقدند روحانی امروز بیش از سال ۹۲ برای پیروزی در انتخابات ۹۶ به اصلاح‌طلبان نیاز دارد، اظهار داشت: با توجه به شرایط فعلی کشور، نیاز است تا دوران ریاست جمهوری روحانی تمدید شود.

عضو حزب مردم‌سالاری با بیان اینکه قطعا اصلاح‌طلبان به خاطر منافع ملی از روحانی برای انتخابات سال ۹۶ حمایت می‌کنند، گفت: کشور نیازمند تداوم جریان فکری روحانی و روش اعتدالی و مبتنی بر عقلانیت وی است.

وی پیرامون اظهارنظر برخی اصلاح‌طلبان مبنی بر اینکه چک سفید امضا به روحانی نمی‌دهیم و در صورت حمایت از وی به دنبال سهمی از کابینه دولت هستیم، بیان داشت: بهتر است اصلاح‌طلبانی که چنین مباحثی را مطرح می‌کنند، خودشان توضیحات لازم را ارائه بدهند، اما قطعا نظر کلیت جریان اصلاحات، حمایت از روحانی در انتخابات ۹۶ است.

قنبری در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه آیا حزب مردم‌سالاری تاکنون بحثی در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری سال آینده داشته است، گفت: هنوز بحث‌های مستقل در حزب مردم‌سالاری پیرامون انتخابات ۹۶ نشده است.

۲۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس