تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

گروه دارکوب تک‌آهنگ «تندیسی از سراب» که اولین اثر آنها پس از آلبوم «نوکوب» است را به زودی منتشر می‌کند. به گزارش ایسکانیوز،گروه دارکوب که یکی از گروه‌های موسیقی ایران است در پی اتفاقاتی که در حوزه پخش آلبوم‌های مستقل در ایران رخ می‌دهد، تصمیم دارد از این پس آثارش را به شکل مستقل و […]


گروه دارکوب تک‌آهنگ «تندیسی از سراب» که اولین اثر آنها پس از آلبوم «نوکوب» است را به زودی منتشر می‌کند.

به گزارش ایسکانیوز،گروه دارکوب که یکی از گروه‌های موسیقی ایران است در پی اتفاقاتی که در حوزه پخش آلبوم‌های مستقل در ایران رخ می‌دهد، تصمیم دارد از این پس آثارش را به شکل مستقل و تک‌آهنگ منتشر کند.

اولین گام این گروه جهت تحقق این موضوع ، انتشار قطعه «تندیسی از سراب» است.

«تندیسی از سراب» بر اساس ترانه‌ای از روزبه بمانی و به خوانندگی «محمد ذاکرحسین» تولید شده است.

گروه دارکوب با ترکیب آشنای خود اجرا کنندگان این قطعه هستند؛ همایون نصیری (پرکاشن)، دارا دارایی (گیتاربیس)، مسعود همایونی (گیتار الکتریک)، آرش مقدم (دارمز) و آرین ملیکیان(کیبورد). ضبط این اثر توسط مازیار مرتاضیه در استودیو تِم انجام پذیرفته و همچنین کسرى ابراهیمی ضبط درامز را انجام داده است. میکس و مستر هم توسط آرش پاکزاد صورت گرفته است. هومن نصیری هم گرافیست این تک‌آهنگ است.

همایون نصیری سرپرست گروه دارکوب درباره تصمیم جدید گروه مبنی بر انتشار تک‌آهنگ‌های متعدد به جای تولید آلبوم، اعلام کرد:« ما فعلا در پی ان هستیم که برای هر قطعه پروژه اى مستقل تعریف کنیم وسپس انرا منتشر کنیم، مانند قطعه «تندیسی از سراب». البته انجام این کار بدان معنا نیست که البوم منتشر نمیگردد.

تصمیم بر ان است پس از انتشاراین قطعات مستقل ، قطعاتى که قابلیت همنشینى در کنار هم را دارند را برای ماندگار شدن خط فعالیتی دارکوب، در دوره‌های زمانی گوناگون به صورت آلبوم منتشر خواهیم کرد. ولی فعلا تمرکز ما بر روی انتشار تک‌آهنگ است. براى ما مهم است که مخاطب صدای ما را بشنود واین ارتباط به روز باشد.»

این نوازنده مطرح پرکاشن هم‌چنین تاکید کرد:« لازم به توضیح میباشد طبق برنامه ریزى هاى به عمل آمده تک اهنگهاى دارکوب جهت استفاده علاقه مندان بطور گسترده در تمامى سایتهاى موسیقى انتشار مى یابد ولی اگر کسی علاقمند است می‌تواند با خرید تک‌آهنگهاى دارکوب -که اولین آن «تندیسی از سراب» است- از سایت بیپ‌تونز ما را بیشتر همراهی کند.»

بر اساس اعلام همایون نصیری «تندیسی از سراب» به زودی منتشر خواهد شد.

۵۰۸۵۰۲منبع:ایسکانیوز

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس