تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] طی روز جاری ۳۰۵ میلیون انواع اوراق بهادار در بازارهای فرابورس مورد داد و ستد قرار گرفت. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از فرابورس ایران، در معاملات ۱۸ مرداد‌ماه بالغ بر ۳۰۵ میلیون ورقه بهادار در ۲۶ هزار و ۳۷۲ نوبت دادوستد شد و ارزش آن به یک هزار و ۵۰ میلیارد و […]

[ad_1]

فرابورس

طی روز جاری ۳۰۵ میلیون انواع اوراق بهادار در بازارهای فرابورس مورد داد و ستد قرار گرفت.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از فرابورس ایران، در معاملات ۱۸ مرداد‌ماه بالغ بر ۳۰۵ میلیون ورقه بهادار در ۲۶ هزار و ۳۷۲ نوبت دادوستد شد و ارزش آن به یک هزار و ۵۰ میلیارد و ۷۱۰ میلیون ریال رسید.

در همین حال شاخص کل فرابورس ایران افت کرد و در نهایت با کاهش ۱٫۷۵ واحدی روی عدد ۸۱۵٫۲۲ واحد متوقف شد؛ نمادهای ذوب آهن اصفهان و پالایش نفت لاوان بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص فرابورس گذاشتند.

در این میان، با معامله ۲۹ میلیون و ۳۶۰ هزار سهم پالایش نفت تهران به ارزش ۹۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال بیشترین حجم و ارزش معاملات سهام در این نماد به ثبت رسید.

بر اساس این گزارش، ۵۲ میلیون و ۳۶۰ هزار اوراق بهادار به ارزش ۱۱۱ میلیارد ریال در بازار اول داد و ستد شد که طی آن بالاترین حجم معاملات به نام تابان هور ثبت شد. همین طور در بازار دوم ۹۱ میلیون و ۷۶۰ هزار اوراق بهادار به ارزش ۳۰۱ میلیارد ریال دست به دست شد و بیشترین حجم و ارزش این بازار مربوط به پالایش نفت تهران بود.

بیشترین ارزش معاملات امروز در بازار سهام به ارزش ۱۷ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال به نام برق عسلویه مپنا ثبت شد و بیشترین حجم معاملات به میزان ۴۳ میلیون ورقه بهادار در نماد ذوب آهن اصفهان اتفاق افتاد.

امروز معامله اسناد خزانه اسلامی در نماد “اخزا۶” بالاترین حجم و ارزش معاملات اوراق با درآمد ثابت را از آن خود کرد. همچنین در مجموع در تمامی نمادهای اسناد خزانه اسلامی، ۱۸۴ میلیارد ریال مبادله شد.

اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن نیز در روز دوشنبه در بازه ۹۳۷ تا ۹۶۵ هزار ریال معامله شد و بیشترین افت قیمت مربوط به نماد بهمن‌ماه ۹۳ بود.

در میان ETFها، صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد آفرین پارسیان، بیشترین حجم و ارزش معاملات را ثبت کرد به طوری که حجم معاملات این صندوق امروز به ۱۰ میلیون و ۵۸۰ هزار ورقه بهادار رسید.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس