تاریخ انتشار: ۰۴ خرد ۱۳۹۵

ـ دادستان عمومی و انقلاب قم گفت: دستگاه قضایی و انتظامی در برخورد قاطع با متخلفان هرگز کوتاهی نمی کند، اما شرایط ندامتگاههای قم نیز باید هرچه بیشتر ساماندهی شود و خانواده های زندانیان تحت حمایت قرار بگیرند.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا، مصطفی برزگر گنجی عصر دوشنبه در مجمع عمومی سالیانه انجمن حمایت زندانیان استان قم تصریح کرد: کمک به خانواده های محروم و بی بضاعت زندانیان، اجر و ثواب مضاعفی دارد و این مجموعه به دور از هرگونه انگیزه مالی در این جهت تلاش می کند.
وی با بیان اینکه عمر انسان کوتاه و پر فراز و نشیب است و خیران نباید کمک ها و امور خیر خود را به تاخیر بیندازند، خاطرنشان کرد: در انجمن حمایت زندانیان زمینه و بستر مناسب برای امور خیریه فراهم آمده و خیران به خوبی می دانند که کمک های آنها به بیراهه نمی رود.
دادستان عمومی و انقلاب قم با بیان اینکه خانواده های زندانیان به شدت آسیب دیده و نیازمند حمایت هستند، تصریح کرد: با مشارکت حوزه علمیه قم، دوره های آموزشی و فرهنگی برای زندانیان زیر ۲۱ سال برگزار می شود که امیدواریم با برگزاری این دوره ها این جوانان به ورطه جرم و تخلف بازگشت نداشته باشند.
مجمع عمومی سالیانه انجمن حمایت زندانیان استان قم با حضور دادستان و فرماندار قم و جمعی از خیران استان در سالن جلسات دادگاه عمومی و انقلاب قم برگزار شد.
۸۱۴۶ / ۱۱۷۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس