تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از خیز هلال‌احمر برای تبدیل موزه صنعتی به دفتر کار خبر داد. به گزارش ایسنا، محمدمهدی تندگویان ظهر امروز در تذکر خود با بیان اینکه چندی پیش با خانواده هنرمند فقید ایران مرحوم “صنعتی” درخصوص روند مرمت موزه این استاد مجسمه‌ساز دیدار داشتم، گفت: پیمانکاران برسر […]

[ad_1]

سخنگوی کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از خیز هلال‌احمر برای تبدیل موزه صنعتی به دفتر کار خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمدمهدی تندگویان ظهر امروز در تذکر خود با بیان اینکه چندی پیش با خانواده هنرمند فقید ایران مرحوم “صنعتی” درخصوص روند مرمت موزه این استاد مجسمه‌ساز دیدار داشتم، گفت: پیمانکاران برسر عدم پرداخت دیون به مشکل برخورده و کار را رها کرده‌اند.

وی با بیان اینکه ۸ میلیارد تومان برای مرمت این موزه هزینه شده و این در حالی است که سازمان هلال‌احمر نیز عنوان داشته از آنجایی که در مرمت این موزه مشارکت داشته می‌خواهد بخشی از موزه را به دفتر کار بدل کند گفت: این برخلاف قوانین است.

سخنگوی کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با بیان اینکه متاسفانه مرمت این موزه سبب آسیب رساندن به مجسمه‌ها و آثار داخل موزه شده است، گفت: به سازمان زیباسازی تذکر می‌دهیم که در مرمت این موزه همه جوانب را در نظر بگیرد و نظر استادان ذی‌ربط را جویا شود.

به گزارش ایسنا، مهدی چمران در میانه جلسه امروز شورای شهر تهران، ریاست را به مرتضی طلایی سپرد و از صحن خارج شد  و به دلیل سرعت بررسی دستور جلسات، ارائه تذکرات توسط اعضای شورای شهر به انتهای جلسات موکول شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس