تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرماندار تهران با اشاره به کاهش تورم در کشور و تک رقمی شدن آن و پیشرفت در تمام شاخص‌های اقتصادی، تاکید کرد: همه این شاخص‌ها نشان از خیزش کشور به سمت رفاه، آسایش و پیشرفت دارد. به گزارش ایسنا، عیسی فرهادی در جلسه شورای اداری بخش کن با اشاره به هفته نیروی انتظامی گفت: […]

[ad_1]

فرماندار تهران با اشاره به کاهش تورم در کشور و تک رقمی شدن آن و پیشرفت در تمام شاخص‌های اقتصادی، تاکید کرد: همه این شاخص‌ها نشان از خیزش کشور به سمت رفاه، آسایش و پیشرفت دارد.

به گزارش ایسنا، عیسی فرهادی در جلسه شورای اداری بخش کن با اشاره به هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی پاسدار امنیت و آرامش در کشور است و بحمدالله هر روز بهتر از گذشته، پویاتر و قدرتمندتر ، حافظ نظم و امنیت با رعایت کرامت انسانی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه بخش کن جمعیتی بیشتر از ۵ استان کشور در خود جای داده است، افزود: در این بخش برخی از کارها با هماهنگی فرمانداری تهران انجام می‌شود و بخشی از کارها مانند انتخابات به صورت مستقل انجام می‌شود.

فرماندار تهران از امام جمعه بخش کن قدردانی کرد و ادامه داد: امام جمعه این بخش تلاش‌ها و فعالیت‌های فرهنگی شایان تقدیری را انجام داده است. بحمدالله هماهنگی و همکاری میان دستگاه‌های مختلف از اهمیت بسیاری برخوردار است و در این بخش با امام جمعه آن برقرار شده است که می‌تواند منشاء خیر و برکات بسیاری برای شهروندان باشد.

فرهادی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به ناامنی‌ها و جنگ‌های موجود در منطقه خاورمیانه اشاره کرد و افزود: بی‌تردید وجود چنین شرایطی در اطراف کشور فعالیت، کار و تصمیم‌گیری را برای دولت یازدهم بسیار سخت کرده است اما بحمدالله به خوبی ظرف سه سال گذشته کارها پیش رفته است.

وی افزود: نحوه تجارت با کشور ما نابرابر بود که باعث شد بخشی از سرمایه کشور خارج شود و مشکل دیگر عدم ثبات اقتصادی در کشور بود که شاهد تورم بالای ۴۰ درصد بودیم، اما همه دست به دست هم دادند و با عبور از شرایط سخت، امروز شاهد کاهش تورم و تک‌رقمی شدن آن هستیم.

فرماندار تهران به موفقیت ایران در برجام اشاره کرد و گفت: نشاندن۶ قدرتی که مخالف صددرصدی کشور بودند، پای میز مذاکره نشان از قدرت دیپلماسی کشور بود.

فرهادی تاکید کرد: در ۳ سال اخیر می‌توان به تأمین مایحتاج مردم در آغاز سال نو اشاره کرد، چراکه برای اولین بار بود که برای مایحتاج مردم استرسی نداشتیم و در تثبیت قیمت‌ها نیز بی‌نظیر عمل شد. در تراز تجاری نیز برای اولین سال صادرات کشور از واردات پیشی گرفت و همه اینها نشان از خیزش کشور به سمت رفاه، آسایش و پیشرفت است.

فرماندار تهران به انجام سرشماری نفوس و مسکن در سال جاری اشاره کرد و افزود: سرشماری نفوس و مسکن از سوم مهرماه به صورت اینترنتی در فاز اول آغاز شده و تا ۲۴ مهرماه ادامه خواهد داشت. پس از آن نیز این سرشماری در فاز دوم از ۲۴ مهرماه به صورت حضوری آغاز می شود. امیدواریم مردم کشورمان مشارکت حداکثری را داشته باشند تا با به دست آمدن آمار درست، مبنای درستی برای برنامه‌ریزی‌های صحیح داشته باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس