تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیرکل سازمان ملل متحد در پیامی به مناسبت روز جهانی خیریه گفت: خیریه یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌هایی است که می توانیم روی آینده مشترک خود انجام دهیم. به گزارش ایسنا، متن کامل پیام “بان کی مون” به شرح زیر است:  “روز جهانی خیریه هر سال به عنوان فراخوانی برای هر فرد جهت اقدام همراه […]

[ad_1]

دبیرکل سازمان ملل متحد در پیامی به مناسبت روز جهانی خیریه گفت: خیریه یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌هایی است که می توانیم روی آینده مشترک خود انجام دهیم.

به گزارش ایسنا، متن کامل پیام “بان کی مون” به شرح زیر است:

 “روز جهانی خیریه هر سال به عنوان فراخوانی برای هر فرد جهت اقدام همراه با همبستگی و شفقت در رویارویی با آلام انسانی خدمت می‌نماید.

دستورکار ۲۰۳۰ برای توسعه پایدار، تمرکز جدید جهان بر داوطلبی و بخشش به منظور گرامی داشت این روز در سال جاری است. این چارچوب جهانی نوین با ۱۷ آرمان توسعه پایدار در مرکز خود، جامع‌ترین و بلندپروازانه‌ترین برنامه اقدام علیه فقر و حامی سیاره زمین تاکنون است که به وسیله رهبران جهان تصویب شده است. برای این که این برنامه به نتیجه برسد، باید نیروی کامل حمیت انسانی بکار گرفته شود.

نیکوکاری جهانی به تولید رویکردهای نوآورانه و فراهم آوردن منابع مورد نیاز ادامه می‌دهد. افزایش چشمگیر نیکوکاری در منطقه “جنوب جهانی”، بُعد تازه مهمی است که عاملان جدید را به مشارکت در پرداختن به چالش های محلی و جهانی رهبری می کند“.

به گزارش مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد، بان کی مون در پایان پیام خود خاطر نشان کرد: خیریه یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌هایی است که می‌توانیم روی آینده مشترک خود انجام دهیم. در این روز جهانی خیریه، اینجانب افراد را در هر کجا فرامی خوانم که بخشی از مشارکت ۱۵ ساله ما برای بشریت باشند و به تبدیل آرمان‌های توسعه پایدار به واقعیتی برای همه کمک نمایند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس