تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به نشست زمین در خیابان پیامبر، از اعمال محدودیت برای تردد خودروها در پارکینگ مجتمع تجاری فرهنگی کوروش خبر داد و گفت که خیابان پیامبر تا اطلاع ثانوی مسدود است. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا سرهنگ محسن ترابیان درباره حادثه نشست […]

[ad_1]

معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به نشست زمین در خیابان پیامبر، از اعمال محدودیت برای تردد خودروها در پارکینگ مجتمع تجاری فرهنگی کوروش خبر داد و گفت که خیابان پیامبر تا اطلاع ثانوی مسدود است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا سرهنگ محسن ترابیان درباره حادثه نشست زمین در مجاورت مجتمع کوروش در خیابان پیامبر گفت: ظهر امروز این حادثه به پلیس راهور اطلاع داده شد که بلافاصله عوامل راهنمایی و رانندگی در محل حاضر شدند.
او با بیان اینکه در پی این حادثه یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ به گودال ایجاد شده در میان خیابان پیامبر سقوط کرد گفت: یک دستگاه سواری پراید نیز تا نیمه به این گودال سقوط کرده بود که با حضور عوامل آتش نشانی و شهرداری این دو خودرو خارج شدند. راننده سواری پژو ۲۰۶ که حدود ۳۰ سال سن داشت، دچار مصدومیت شده است.
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه در حال حاضر خیابان پیامبر از حد فاصل بزرگراه حکیم تا بزرگراه ستاری مسدود است، گفت: به دلیل اینکه این ریزش در وسط خیابان بوده و ابعاد آن نیز گسترده بود کل خیابان مسدود شده و در حال حاضر خودروها اجازه تردد در این بخش را ندارند. بنابراین آن دسته از خودروهایی که از مسیر شرق به غرب حکیم و همچنین جنوب به شمال بزرگراه ستاری قصد ورود به خیابان پیامبر را دارند تا اطلاع ثانوی نمی‌توانند وارد این محدوده شوند.
محدودیت در پارکینگ کوروش

او درباره فعالیت پارکینگ مجتمع تجاری کوروش نیز گفت: با توجه به اینکه خروجی پارکینگ کوروش در خیابان پیامبر قرار دارد، به همین دلیل برای خروج از پارکینگ این مجتمع مشکلاتی ایجاد شد و سرانجام تصمیم بر این شد تا ورود و خروج به پارکینگ این مجتمع از یک در و از قسمت ورودی انجام شود.
او با اشاره به شرایط موجود از شهروندان خواست تا حد امکان بدون وسیله نقلیه شخصی به مجتمع کوروش بروند.
ترابیان با بیان اینکه پلیس راهنمایی و رانندگی در آماده باش کامل است افزود: انسداد خیابان پیامبر تا اطلاع بعدی ادامه داشته اما با توجه به شرایط موجود به نظر نمی‌رسد که حداقل تا پایان امشب این خیابان بازگشایی شود. با این حال،‌ پلیس راهور این آمادگی را دارد تا هر زمانیکه عوامل شهرداری و دیگر عوامل اجرایی عملیات خود را به پایان رسانده و محل ایمن سازی شود، این معبر را بازگشایی کنند.
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیکی در این محدوده نیز گفت: در بزرگراه حکیم بار ترافیکی خاصی وجود نداشته و تردد به شکل عادی در حال انجام است، اما مسیر جنوب به شمال ستاری و در محدوده مجتمع کوروش حجم تردد خودروها بالا بوده و ترافیک نیمه سنگین است.
۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس