تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان آذربایجان غربی گفت: خوی میزبان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جوانان کشور خواهد بود. به گزارش خبرگزاری ایلنا از خوی، کیومرث پور ایراندوست در جلسه هماهنگی این مسابقات در شهرستان خوی گفت: مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جوانان کشور با حضور بیش از ۳۰۰ کشتی […]

[ad_1]

معاون ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان آذربایجان غربی گفت: خوی میزبان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جوانان کشور خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از خوی، کیومرث پور ایراندوست در جلسه هماهنگی این مسابقات در شهرستان خوی گفت: مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جوانان کشور با حضور بیش از ۳۰۰ کشتی گیر در قالب ۲۲ تیم  (۱۰ تیم فرنگی و۱۲ تیم آزاد ) در ۱۰ وزن از ۷ لغایت ۹ مهرماه در محل مجموعه ورزشی شهید دکتر چمران خوی (سالن دو هزار نفری) شهرستان خوی برگزار خواهد شد.


وی افزود: استان آذربایجان غربی با میزبانی بیش از ۲۵ مورد مسابقات قهرمانی کشور در طی سال ۹۵ که همگی به شایستگی در ارومیه و سایر شهرستان ها برگزار شد به یکی از قطب های مسلّم در میزبانی رخدادهای مهم ورزشی داخلی و بین المللی تبدیل شده و امیدواریم که مسابقات کشتی نیز به شایستگی در شهرستان خوی برگزار شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس