تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۴

مدیرعامل سازمان انتقال خون به تمام مراکز اهدای خون ابلاغ کرد که از این پس اهداکنندگان خون بتوانند بعد از اهدای خون خود، عکس سلفی بگیرند. به گزارش گذارنیوز، این روزها بازار سلفی گرفتن داغ است و هرکسی در هر موقعیتی که برایش جالب و به یادماندنی است دوست دارد سلفی بگیرد و آن را […]

مدیرعامل سازمان انتقال خون به تمام مراکز اهدای خون ابلاغ کرد که از این پس اهداکنندگان خون بتوانند بعد از اهدای خون خود، عکس سلفی بگیرند.

خون

به گزارش گذارنیوز، این روزها بازار سلفی گرفتن داغ است و هرکسی در هر موقعیتی که برایش جالب و به یادماندنی است دوست دارد سلفی بگیرد و آن را برای به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی با دوستان و نزدیکانش،منتشر کند.

براساس اعلام سازمان انتقال خون، در روزهای گذشته یکی از اهدا کنندگان خون که اتفاقا فردی فرهنگی و دست به قلم بوده به همراه همکاران خود چندی پیش برای اهدای خون به یکی از پایگاههای انتقال خون مراجعه می کند و زمانی که خواسته از این اقدام به یادماندنی خود عکس سلفی بگیرد از طرف همکاران انتقال خون آن مرکز، ممانعت به عمل آمده است.

در پی اطلاع روابط عمومی سازمان انتقال خون و انعکاس این موضوع به مدیر عامل، نامه ای از سوی مدیرکل دفتر مدیر عامل و روابط عمومی سازمان انتقال خون به تمام مراکز انتقال خون ارسال شد که به هیچ عنوان جلوی عکس و سلفی گرفتن اهداکنندگان گرفته نشود.

براساس این گزارش سازمان انتقال خون اعلام می کند: از اهدا کنندگان خون دعوت می شود از این پس عکسهای سلفی از خود و کیسه خونشان بگیرند و به اشتراک بگذارند چراکه این اقدام می تواند در ترویج این فرهنگ انسان دوستانه کمک‌کننده باشد.

اضافه کردن نظر

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس