تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شرکت خودرو سازی پارس خودرو از شرکت های تابعه گروه خودروسازی سایپا امروز (سه شنبه) مدل جدید خودروی خود با نام «ساندرو استپ وی» را رونمایی کرد. به گزارش ایسکانیوز، در شرایطی که نزدیک به یک سال از تولید و عرضه خودروی «هاچ بک ساندرو» بعنوان محصول همکاری شرکت رنو فرانسه و پارس خودرو […]

[ad_1]

ساندرو

شرکت خودرو سازی پارس خودرو از شرکت های تابعه گروه خودروسازی سایپا امروز (سه شنبه) مدل جدید خودروی خود با نام «ساندرو استپ وی» را رونمایی کرد.

به گزارش ایسکانیوز، در شرایطی که نزدیک به یک سال از تولید و عرضه خودروی «هاچ بک ساندرو» بعنوان محصول همکاری شرکت رنو فرانسه و پارس خودرو می گذرد، پارس خودرو نمونه جدیدتری از ساندرو را به بازار عرضه کرد.
حجم موتور و حداکثر قدرت این خودرو مشابه مدل «ساندرو هاچ بک» است و در تفاوت ها، حدود ۵٠ کیلوگرم به وزن و به ترتیب دو، هفت و ۵٠ میلی متر به طول، عرض و ارتفاع این خودرو اضافه شده است. وزن آن در گریبکس دستی ١١۵٨ و اتوماتیک ١١٩٣ کیلوگرم، مصرف سوخت آن در سیکل ترکیبی، در خودروهای اتوماتیک و دستی به ترتیب هشت و ۶.٧ لیتر در هر ١٠٠ کیلومتر است.
قیمت گربکس دستی این خودرو ۴۶ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و گیربکس دنده اتوماتیک آن ۵۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس