تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بوعلام خوخی می گوید بازی سختی در ورزشگاه آزادی خواهند داشت اما برای رسیدن به این مهم تلاش می کنند تا به رویای بزرگشان برسند. به گزارش ایسکانیوز ، بوعلام خوخی مدافع تیم ملی قطر درباره بازی با ایران گفت: بازی سختی در ورزشگاه آزادی خواهیم داشت و ما به یک تلاش مضاعف نیاز […]

[ad_1]

قطر

بوعلام خوخی می گوید بازی سختی در ورزشگاه آزادی خواهند داشت اما برای رسیدن به این مهم تلاش می کنند تا به رویای بزرگشان برسند.

به گزارش ایسکانیوز ، بوعلام خوخی مدافع تیم ملی قطر درباره بازی با ایران گفت: بازی سختی در ورزشگاه آزادی خواهیم داشت و ما به یک تلاش مضاعف نیاز داریم تا به یک نتیجه مثبت برسیم و ایران را با امتیاز ترک کنیم.

مدافع تیم ملی قطر در ادامه نیز گفت: برای این بازی ما دو سلاح باید داشته باشیم، یکی اعتماد به نفس است و دیگری اصرار بر عملکرد قوی، که با این دو سلاح می توانیم از آزادی با امتیاز بیرون بیاییم.

خوخی در ادامه گفت: ما دوره آماده سازی بسیار خوبی داشته ایم، مشکلات کوچک ما حل خواهد شد و به هدف بزرگمان می خواهیم برسیم. می دانیم بازی سختی در چمن آزادی داریم اما این ما را از رسیدن به رویای بزرگمان دور نمی کند.

۶۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس