تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۴

خواننده زیرزمینی نسبت به اظهارات سرپرست باشگاه راه آهن واکنش نشان داد. به گزارش گذار نیوز روز گذشته بود که امیر مقصودلو معروف به تتلو که خواننده ای غیرمجاز به حساب می آید، اقدام به انتشار متنی از زبان فرهاد کاظمی کرده بود که بر این اساس راه آهن در لیگ برتر می ماند و او […]

خواننده زیرزمینی نسبت به اظهارات سرپرست باشگاه راه آهن واکنش نشان داد.

?????-????

به گزارش گذار نیوز روز گذشته بود که امیر مقصودلو معروف به تتلو که خواننده ای غیرمجاز به حساب می آید، اقدام به انتشار متنی از زبان فرهاد کاظمی کرده بود که بر این اساس راه آهن در لیگ برتر می ماند و او سال بعد به این تیم می پیوندد.

این موضوع واکنش های مختلفی را در پی داشت و باعث شد فرهاد کاظمی به دلیل داشتن ارتباط به تتلو به کمیته اخلاق احضار شود. از سوی دیگر سرپرست تیم راه آهن حرف های تندی را بر  زبان آورد. صحبت های او باعث شد تا تتلو بار دیگر به اظهارنظر درباره فوتبال بپردازد و اینبار بسیار تند علیه راه آهن صحبت کند.

این خواننده در اینستاگرامش نوشته است: «متاسفم برای اینجوری حرف زدن سرپرست راه آهن! اولا که تو باید از خدات باشه که از بغل هوادارای ما رد شی و کل راه آهن طرفداراش یک میلیونیوم تتلیتیا هم نیست! بعدشم بازیکنش رو بسوزونه؟ اونم بازم اولا که من دوبرابر لیگ برتریا تمرین داشتم و خواهم داشت و دوما میخواین بگم چند نفر تو این لیگ برتر دارن بازی می کنن که حتی پابه توپم بلد نیستن؟ میخواین بگم کیا بودن و چقدر پول دادن و باباهاشون کی بوده؟ لازم باشه میگم نگران نباشین! والا راه آهن هم اگه خواستم بیام فقط به عشق عمو فرهاده و می خواستیم با غشق و انرژی بسازیمش وگرنه تیم خوب که چه عرض کنم، اصلا تیم نیست راه آهن!!! خلاصه اگه بخوام برم و خدا بخواد که برم که ایشون کاره ای نیست و باید از من معذرت خواهی کنن. اگرم خدا نخواد که نمیشه و اون موقع دیگه من میدونم کجا فوتبالمو ادامه بدم. مطمئن باشین که تو یه کشور دیگه حتما به لیگ حرفه ای فوتبال خواهم رسید. حتما.»

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس