تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سازمان جاسوسی دولتی بریتانیا خبر داد توانسته است یک عملیات تروریستی را در واپسین ساعات پیش از وقوع خنثی کند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از فارس، گزارشی که روزنامه انگلیسی تلگراف آن را مشاهده کرده نشان می‌دهد سازمان اطلاعات دولتی برتیانیا (GCHQ) توانسته یک عملیات تروریستی را در آخرین ساعات خنثی کند. به […]

[ad_1]

سازمان جاسوسی دولتی بریتانیا خبر داد توانسته است یک عملیات تروریستی را در واپسین ساعات پیش از وقوع خنثی کند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از فارس، گزارشی که روزنامه انگلیسی تلگراف آن را مشاهده کرده نشان می‌دهد سازمان اطلاعات دولتی برتیانیا (GCHQ) توانسته یک عملیات تروریستی را در آخرین ساعات خنثی کند.

به نوشته ایندپندنت سازمان امنیتی انگلیس گفته است با مانیتور کردن تلفن‌های متعلق به افراد وابسته به این توطئه، توانست عملیات را خنثی کند.

تحلیل سازمان اطلاعات انگلیس بعداز مانیتور کردن تلفن‌ها، ایمیل‌ها و راه‌های ارتبطای برخی افراد دخیل در این توطئه، توانست به شناسایی سلولی دست یابد که قصد انجام این عملیات را داشت.

ایندیپندنت ادامه داد، سازمان اطلاعات دولتی انگلیس با دیگر سازمان‌ اطلاعات این کشور یعنی ام‌‌آی۵ (سازمان اطلاعات داخلی بریتانیا)‌ و دیگر کشورهای اروپایی تبادل اطلاعات داشته است.

در ادامه آمده است، سازمان‌های جاسوسی انگلیس با جمع‌آوری انبوه اطلاعات ارتباطی شهروندان و اطلاعات شخصی آنان، توانستند جلوی عملیات تروریستی را بگیرند.

روز گذشته هم با ارائه گزارشی به «ترزا می» نخست وزیر بریتانیا، استفاده از جمع‌آوری انبوه اطلاعات در بریتانیا رسما اعلام شد.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس