تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کاپیتان تیم ملی فوتبال چین معتقد است که سه‌شنبه تیم ملی ایران را شکست خواهند داد. به گزارش ایلنا، فنگ‌ ژیااوتینگ، کاپیتان تیم ملی چین درباره آخرین شرایط تیم ملی کشورش خاطرنشان کرد: ما بازی اول خودمان را به کره جنوبی واگذار کردیم اما باورمان را از دست نداده‌ایم و تا آخرین لحظه مبارزه […]

[ad_1]

کاپیتان تیم ملی فوتبال چین معتقد است که سه‌شنبه تیم ملی ایران را شکست خواهند داد.

به گزارش ایلنا، فنگ‌ ژیااوتینگ، کاپیتان تیم ملی چین درباره آخرین شرایط تیم ملی کشورش خاطرنشان کرد: ما بازی اول خودمان را به کره جنوبی واگذار کردیم اما باورمان را از دست نداده‌ایم و تا آخرین لحظه مبارزه خواهیم کرد.


مدافع میانی چین افزود: بازی اول را باختیم، اما در سئول یک شرایط سخت را تجربه کردیم و متوجه شدیم که می‌توانیم در وضعیت دشوار نیز بازی کنیم.


ژیا اوتینگ درباره بازی بعدی تیم ملی کشورش یادآور شد: به همبازی‌هایم افتخار می‌کنم و سه‌شنبه با همین بازیکنان تیم ملی ایران را شکست خواهیم داد و به اولین پیروزی‌مان دست خواهیم یافت.


وی ادامه داد: ما برای رویارویی با ایران با یک تاکتیک و برنامه جدید به میدان خواهیم رفت.


مسابقه تیم های ملی چین و ایران سه شنبه هفته جاری ساعت ۱۶:۰۵ دقیقه به وقت ایران برگزار خواهد شد.


بر اساس این گزارش، تیم‌های ملی فوتبال چین و ایران در ادامه مسابقات مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ سه‌شنبه هفته جاری مسابقه حساسی را برگزار خواهند کرد.


لازم به ذکر است، چین در اولین مسابقه خود در سئول مقابل کره جنوبی با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد و ایران هم در ورزشگاه آزادی با نتیجه ۲ بر صفر قطر را شکست داد.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس