تاریخ انتشار: ۰۷ بهم ۱۳۹۴
وضعیت اصلاح‌طلبان در چهار محال و بختیاری;

در مرکز استان چهار محال و بختیاری تنها یک چهره اصلاح‌طلب تایید صلاحیت شد و این بدان معنی است که جریان اصلاح‌طلب در وضع مطلوبی به سر نمی برد.

به گزارش “گذارنیوز” و به نقل از ایلنا = همچون دو استان‌ فارس و استان همدان که با بررسی ایلنا مشخص شد اصلاح‌طلبان وضعیت چندان مطلوبی ندارند، در استان چهارمحال و بختیاری نیز جریان اصلاح طلب کشور شانس چندانی برای ورود به مجلس دهم ندارد؛ در شهرکرد، مرکز استان چهارمحال و بختیاری، ده نامزد در ائتلاف اصلاح‌طلبان حضور داشتند که رد صلاحیت نود درصدی آنان باعث شد تنها یک چهره اصلاح‌طلب برای حضور در انتخابات باقی بماند؛ چهره جوانی که ارتباط نزدیکی با حزب کارگزاران سازندگی دارد اما به خاطر سن کم، کار بسیار دشواری برای رسیدن به صندلی سبز پارلمان در پیش دارد.

در حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار نیز گزینه‌های اصلی اصلاح‌طلبان رد شده‌اند، اما احتمال دارد اصلاح‌طلبان از یک گزینه نزدیک به جریان اصلاحات حمایت کنند.

در حوزه انتخابیه لردگان اما وضعیت اصلاح‌طالبان و نیروهای نزدیک به دولت به هیچ وجه مطلوب نیست و هیچ اصلاح‌طلبی در عرصه باقی نمانده است و چهر‌های جوان هم رد صلاحیت شدند. در این حوزه نیز چهار نامزد اصلاح‌طلب بودند که همگی رد شدند و امکان رقابت در این حوزه از اصلاح‌طلبان سلب شده است.

ایلنا

ایلنا

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس