تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] طبق قوانین تیم های حاضر در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ باید تا ۲۴ ساعت قبل از بازی های خود فهرست ۲۳ نفره را در اختیار مسئولان برگزاری قرار دهند. به گزارش ایسکانیوز، این درحالی است که ایران در فاصله چند ساعت تا بازی با قطر هنوز فهرست ۲۳ نفره خود برای این بازی را […]

[ad_1]

طبق قوانین تیم های حاضر در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ باید تا ۲۴ ساعت قبل از بازی های خود فهرست ۲۳ نفره را در اختیار مسئولان برگزاری قرار دهند.

به گزارش ایسکانیوز، این درحالی است که ایران در فاصله چند ساعت تا بازی با قطر هنوز فهرست ۲۳ نفره خود برای این بازی را اعلام نکرده و مشخص نیست چه بازیکنانی از جمع حاضران در اردو خط خورده اند.
در شرایطی که سرمربی اروگوئه ای قطر قبل از سفر به تهران فهرست ۲۳ نفره خود را رسانه ای کرد کارلوس کی روش ترجیح داد تا آخرین لحظه ۲۵ بازیکن حاضر در اردو را حفظ کند و از انتشار فهرست ۲۳ نفره خودداری کند. اقدامی که با قوانین مسابقات منافات داشت و باعث تعجب همگان از این تصمیم مربی پرتغالی شد.
این اتفاق در حالی در اردوی تیم ملی رخ داد که نزدیکان به فدراسیون فوتبال مدعی هستند فهرست ۲۳ نفره ایران به صورت محرمانه به نماینده AFC ارائه شده و کی روش برای ادامه پنهان کاری هایش خواسته تا این فهرست رسانه ای نشود تا قطری ها از آخرین اخبار تیم او غافل بمانند. این اولین بار نیست که کی روش این گونه اقدامات ضدجاسوسی را در دستور کار قرار می دهد چون در اردوی ایتالیا هم این مربی تصمیمات جالبی اتخاذ کرد.
آن چه محرز است این که دو بازیکن خط خورده تیم ملی برای بازی با قطر تا آخرین لحظه مشخص نخواهند شد تا این که در بازی امشب نیمکت را ترک و راهی سکوهای ورزشگاه آزادی می شوند.

۴۰۱/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس