تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] درعرضه شهریور ماه، ۱۲۱ جایگاه سوخت به ارزش ۷۰۰ میلیارد تومان در ۲۵ استان کشور واگذار می‌شوند. جعفر سبحانی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در موردعرضه‌های جدید سازمان خصوصی‌سازی اظهار داشت: درعرضه شهریور ماه  ۱۲۱ جایگاه سوخت به ارزش ۷۰۰ میلیارد تومان در ۲۵ استان کشور واگذار می‌شوند. وی با بیان اینکه […]

[ad_1]

درعرضه شهریور ماه، ۱۲۱ جایگاه سوخت به ارزش ۷۰۰ میلیارد تومان در ۲۵ استان کشور واگذار می‌شوند.

جعفر سبحانی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در موردعرضه‌های جدید سازمان خصوصی‌سازی اظهار داشت: درعرضه شهریور ماه  ۱۲۱ جایگاه سوخت به ارزش ۷۰۰ میلیارد تومان در ۲۵ استان کشور واگذار می‌شوند.


وی با بیان اینکه واگذاری جایگاه‌های سوخت در سال گذشته چندان موفق آمیز نبود گفت: با آسیب‌شناسی که در نحوه واگذاری‌ها صورت گرفت، تغییراتی نسبت به سال گذشته ایجاد شد و تسهیلات بیشتری را برای متقاضیان در نظر گرفتیم .


مشاور رییس سازمان خصوصی سازی خاطر نشان کرد: شرایط سال گذشته به گونه‌ای بود که هر متقاضی که درخواست جایگاه سوخت را داشت باید تا ۴۰ درصد مبلغ را به صورت وجه نقد و ۶۰ درصد مابقی را به صورت اقساط دو ساله ارائه می داد.


وی با بیان اینکه مدت اقساط طولانی‌تر از قبل شده تصریح کرد: در بازنگری‌ها مقرر شد در تسهیلات جدید، شرایط به نفع خریدار تغییر کند و ۴۰ درصد به ۳۰ درصد کاسته شود و اقساط ۲ ساله به ۴ ساله افزایش یابد.


سبحانی افزود: مزایده ۱۲۱ جایگاه سوخت ۱۵ شهریور ماه برگزار و آخرین نرخ گذاری در روز قبل از آن یعنی ۱۴ شهریور ماه خواهد بود.


وی با بیان اینکه عرضه ۲۴ جایگاه سوخت از ۱۲۱ جایگاه کشور در تهران در لیست واگذاری سازمان خصوصی سازی قرار دارد گفت: سقف و کف ارزش ریالی جایگاههای سوخت در تهران از ۲ میلیارد تا ۲۲ میلیارد تومان است. این در حالی است که در برخی از شهرستانها ارزش ریالی جایگاههای سوخت بالاتر از تهران است.


سبحانی تصریح کرد: در برخی از شهرستان‌ها مانند مهاباد در آذربایجان غربی ارزش‌گذاری جایگاه سوخت ۱۲ میلیارد تومان و در اصفهان ۱۵ میلیارد تومان برای قیمت پایه در نظر گرفته شده است که این قیمت‌ها بر اساس متراژ و موقعیت مکانی است و این گونه نیست که در تهران جایگاه سوخت گران‌تر از شهرستان  باشد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس