تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سیل ماه گذشته در چین موجب ضرری ۳۳ میلیارد دلاری به اقتصاد این کشور شده است. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از بلومبرگ،‌ بارش باران می‌-یو که موجب طغیان رودخانه یانگ‌تسه و وقوع سیل در شمال شرق چین شد باعث کشته یا مفقود یا زخمی‌شدن بیش از ۷۶۰ نفر و تخریب بیش از […]

[ad_1]


سیل ماه گذشته در چین موجب ضرری ۳۳ میلیارد دلاری به اقتصاد این کشور شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از بلومبرگ،‌ بارش باران می‌-یو که موجب طغیان رودخانه یانگ‌تسه و وقوع سیل در شمال شرق چین شد باعث کشته یا مفقود یا زخمی‌شدن بیش از ۷۶۰ نفر و تخریب بیش از ۸۰۰ هزار خانه و زیرساخت‌های دیگر شد. شرکت کارگزار بیمه Aon اعلام کرد اغلب ادعاها برای دریافت خسارت از شرکت‌های بیمه، مربوط به بخش کشاورزی بوده است. این شرکت بیمه مستقر در لندن برآورد خسارات حاصل از سیل را بیش از ۳۳ میلیارد دلار اعلام کرد.
آدام پدالها، رئیس جهانی مرکز پیش‌بینی اثر Aon در بیانیه‌ ماهانه این شرکت اعلام کرد: «‌شدت و وسعت خسارات حاصل از سیل در نزدیک به دو دهه اخیر بی‌سابقه بوده است.»

بر اساس این بیانیه همچنین طوفان و سیل شدید در آمریکا دست‌کم ۱٫۵ میلیارد دلار خسارت به بار آورد که دو سوم از آنچه که بیمه متقبل می‌شود، بوده است. گردباد عظیم نپارتاک در تایوان،‌ چین و فیلیپین نیز موجب خسارت ۱٫۵ میلیارد دلاری شده است.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس