تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس ایستگاه آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آذرشهر گفت: آتش‌سوزی واحد تولیدی در شهرک سلیمی خسارت جانی نداشت، اما طبق برآوردهای اولیه، این آتش‌سوزی یک میلیارد تومان خسارت وارد کرده است. رحیم حضرتی در گفت‌وگو با ایسنای آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: ساعت ۱۶ امروز (چهارشنبه) با اعلام حریق یک واحد صنعتی تولیدی در شهرک سلیمی […]

[ad_1]

رئیس ایستگاه آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آذرشهر گفت: آتش‌سوزی واحد تولیدی در شهرک سلیمی خسارت جانی نداشت، اما طبق برآوردهای اولیه، این آتش‌سوزی یک میلیارد تومان خسارت وارد کرده است.

رحیم حضرتی در گفت‌وگو با ایسنای آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: ساعت ۱۶ امروز (چهارشنبه) با اعلام حریق یک واحد صنعتی تولیدی در شهرک سلیمی و با توجه به گسترده بودن آتش‌سوزی، چهار ایستگاه آتش‌نشانی گوگان، تیمورلو، ممقان و ایستگاه شماره ۱۴ تبریز به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: عملیات اطفاء حریق ۹۰ دقیقه به طول انجامید و خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشت.

وی در خصوص خسارت مالی وارده نیز گفت: طبق برآوردهای اولیه ۵۰۰ میلیون تومان به مواد مصرفی در کارخانه و تجهیزات و انبار مواد نفتی و ۵۰۰ میلیون تومان نیز به سوله‌هایی که طعمه حریق شده‌اند، خسارت وارد شده است.

حضرتی در خصوص علت وقوع این آتش‌سوزی گفت: علت دقیق آن در حال بررسی است اما طبق اطلاعات اولیه، سرریز شدن پارافین صنعتی به‌دلیل غیراستاندارد بودن، علت اولیه آتش‌سوزی تشخیص داده شده است.

وی یادآور شد: متأسفانه این کارخانه‌ی تولید ژل صنعتی و پارافین، فاقد بیمه است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس