تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بر اساس آگهی‌های موجود قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در محله مینی‌سیتی از ۴٫۵ میلیون تومان شروع شده و تا ۱۱ میلیون تومان ادامه دارد. به گزارش اقتصادنیوز، مینی‌سیتی یکی از خلوت‌ترین و خوش آب و هواترین محله‌ها واقع در منطقه یک شهر تهران است، این محله از شمال در مجاورت ارتفاعات رشته […]

[ad_1]


بر اساس آگهی‌های موجود قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در محله مینی‌سیتی از ۴٫۵ میلیون تومان شروع شده و تا ۱۱ میلیون تومان ادامه دارد.

به گزارش اقتصادنیوز، مینی‌سیتی یکی از خلوت‌ترین و خوش آب و هواترین محله‌ها واقع در منطقه یک شهر تهران است، این محله از شمال در مجاورت ارتفاعات رشته کوه البرز قرار دارد؛ از جنوب به اراضی لویزان، ازگل و اراج؛ از شرق به سوهانک و لواسانات و از غرب به محله اقدسیه محدود می‌شود. این محله شامل شهرک‌های قائم، محلاتی، نفت، کوثر، لاله، دانشگاه، صدف، آتی‌ساز و یاس است.

بر اساس آگهی فروش منازل مسکونی در محله مینی‌سیتی، ارزان‌ترین و گران‌ترین واحدهایی که در این محله به فروش می‌رسند به ترتیب با قیمت کل ۳۵۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان آگهی شده‌اند که قیمت هر مترمربع از این واحدهای مسکونی به ترتیب ۶٫۸ و ۷٫۷ میلیون تومان گزارش شده است.

همچنین ارزان‌ترین و گران‌ترین واحدهای مسکونی در محله مینی‌سیتی از نظر قیمت هر مترمربع به ترتیب با قیمت ۴٫۵ و ۱۱ میلیون تومان آگهی شده‌اند.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس