تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان از خرید تضمینی ۴۸۰ هزار تن گندم در این استان خبر داد. مهدی ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: خرید تضمینی گندم در استان از اواخر اردیبهشت شروع شد و هنوز هم ادامه دارد. وی افزود: تاکنون ۴۸۰ هزار تن خرید تضمینی گندم در لرستان […]

[ad_1]

سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان از خرید تضمینی ۴۸۰ هزار تن گندم در این استان خبر داد.

مهدی ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: خرید تضمینی گندم در استان از اواخر اردیبهشت شروع شد و هنوز هم ادامه دارد.

وی افزود: تاکنون ۴۸۰ هزار تن خرید تضمینی گندم در لرستان داشته‌ایم و ۹۸ درصد کار انجام گرفته که امکان دارد بین پنج تا ۱۰ هزار تن دیگر خرید داشته باشیم و به ۵۰۰ هزار تن نمی‌رسد.

ملکی در پاسخ به پرسشی که چرا پول گندم‌کاران دیر پرداخت شده است، گفت: این موضوع کشوری است و نیاز به اعتبار دارد که دولت در حال تأمین منابع است و احتمالاً این هفته بخش زیادی از مطالبات پرداخت می‌شود.

سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان تصریح کرد: طلب کشاورزهای شهرستان‌های جنوبی استان مثل کوهدشت، پلدختر و بخشی از خرم‌آباد که زودتر محصولات را برداشت کرده‌اند، پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه حجم خرید امسال بالا بود، افزود: در سال‌های گذشته خرید گندم تا مهرماه ادامه داشت اما امسال تا اوایل شهریور کار خرید در استان به پایان می‌رسد و همین موضوع سبب افزایش طلب‌های کشاورزان شده است.

ملکی با بیان اینکه مطالبات کم و بیش در حال پرداخت است، اضافه کرد: پیش‌بینی شده تا نیمه اول مهرماه تمام مطالبات کشاورزان پرداخت شود.


انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس