تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اولین دوره مسابقات تیمی پهلوانی و زورخانه‌ای کارگران کشور گرامیداشت هفته تعاون با شرکت ۸ تیم برگزار شد. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، اولین دوره مسابقات تیمی پهلوانی و زورخانه‌ای کارگران کشور گرامیداشت هفته تعاون که با شرکت ۸ تیم از صبح امروز پنجشنبه ۱۸ شهریورماه در […]

[ad_1]

اولین دوره مسابقات تیمی پهلوانی و زورخانه‌ای کارگران کشور گرامیداشت هفته تعاون با شرکت ۸ تیم برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، اولین دوره مسابقات تیمی پهلوانی و زورخانه‌ای کارگران کشور گرامیداشت هفته تعاون که با شرکت ۸ تیم از صبح امروز پنجشنبه ۱۸ شهریورماه در زورخانه ولی عصر حاجی آباد شهرستان بیرجند برگزار شد با قهرمانی خراسان جنوبی میزبان رقابت‌ها به پایان رسید.


بنا به گفته علی سنگکی، رئیس انجمن پهلوانی و زورخانه ای کارگران کشورتیم های خراسان جنوبی با ۲۴۳ امتیاز اول، کرمان با ۲۰۶ امتیاز دوم و اصفهان با ۸۹ امتیاز رتبه های اول تا سوم این رقابت‌ها را به دست آوردند و تیم تهران به عنوان تیم اخلاق مسابقات معرفی شد.


سنگی افزود: این رقابت‌ها در بخش تیمی در قسمت های ورودی، تلاوت قرآن، سنگ گیری، نرمش، میل بازی، میل گیری، پا زدن، کباده کشی، چرخ، کشتی پهلوانی نمادین و دعا برگزار شد و سید حسن سبزواری به عنوان سرپرست فنی، حبیب الله ارباب پور از اصفهان به عنوان عضو فنی، سعید شمس کلاهی از استان مرکزی به عنوان سرپرست داوران، مسعود ملکی از اصفهان، غلامرضا ترابی از کرمان و محسن آهنی از خراسان جنوبی کار ارزیابی و نظارت مسابقات را بر عهده داشتند.


این رقابت‌ها به میزبانی هیات ورزش کارگری و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی برگزار شد.


یادآوری می نماید مراسم اختتامیه این رقابت ها با حضور سنجری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، برومند، مدیر کل ورزش و جوانان استان، تشت زر، معاون امور استان های فدراسیون، علیزاده، رئیس هیات ورزش کارگری و قمری، رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای استان، شهردار بیرجند، اشرفی، مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، فرمانده بسیج کارگری سپاه انصار الرضای استان و دیگر مسئولین استانی و شهرستان بیرجند برگزار و با اهدای مدال، لوح، کاپ و حکم قهرمانی و جوایز نقدی از تیم ها و نفرات برتر تقدیر شد.


از نکات جالب این رقابت ها اهدای جوایز نقدی به تمامی تیم های شرکت کننده در این رقابت ها بود که برای اولین بار در مسابقات ورزش کارگری کشور چنین اتفاقی رقم خورد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس