تاریخ انتشار: ۱۱ خرد ۱۳۹۵

– رییس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران گفت: این تفکر اشتباه است که خدمات و کمک شهرداری تهران به مساجد را برای مسائل سیاسی بدانیم.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از خبرنگار ایرنا حجت الاسلام جواد صادق زاده روز سه شنبه در همایش سراسری علما و ائمه جماعات شهر تهران که در فرهنگسرای بهمن برگزار شد با بیان اینکه شهردار تهران از بنده درخواست کرده که به هیچ وجه از خدمات شهرداری به مساجد تعریف نکنم افزود: سال گذشته ۴۲۰ میلیارد ریال به مساجد و حوزه های علمیه از سوی شهرداری تهران کمک شده است، این در حالی است که نیاز مساجد ۱۰ هزار میلیارد ریال است.
وی که این سخنان را در غیاب قالیباف بیان می کرد افزود: حضرت آیت الله جوادی آملی در دیداری فرمود برخی کارها ساعتی و هفتگی است و بعضی دیگر قرنی است، قالیباف کارهای قرنی انجام می دهد.
حجت الاسلام صادق زاده با اشاره به دستور رهبر معظم انقلاب برای آماده سازی تپه های شهید بابایی خاطر نشان کرد: طی ۲۵ روز ۱۴۰۰ هکتار زمین آماده سازی شد.
وی با اشاره به برگزاری مراسم اعتکاف در ۴۰۰ مسجد پایتخت یادآور شد: به هر مسجد ۱۰ میلیون ریال کمک شد و مساجدی که بیش از هزار معتکف داشتند کمک های دیگری نیز دریافت کردند، این کمک ها در شرایطی انجام شد که کاستی های زیادی در بخش مالی وجود دارد.
رییس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران با اشاره به ملاقات خصوصی با تمامی مراجع تقلید گفت: در این دیدارها چیزی جز تکریم و تقدیر از فعالیت های شهرداری ندیدیم.
وی تصریح کرد: از تمامی شهرداران مناطق درخواست کردیم با تمام قوا در خدمت روحانیت باشند.
هنگام سخنرانی حجت الاسلام جواد صادق زاده، محمد باقر قالیباف برای بدرقه آیت الله راشد یزدی سالن همایش را ترک کرده بود.
تهرام/۹۳۵۳/۷۵۶۱//۱۳۴۸

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس