تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس بنیاد بیماری‌های نادر ایران از انجام آزمایش، سونوگرافی و سنجش تراکم استخوانی برای تمام مردان شاغل در نهادها و سازمان‌های کشور در دهه ولایت خبر داد. به گزارش ایسنا، دکتر علی داودیان در نشستی خبری که امروز به مناسبت دهه ولایت انجام شد، گفت: در این ایام که از ۲۲ تا ۳۱ شهریور […]

[ad_1]

رئیس بنیاد بیماری‌های نادر ایران از انجام آزمایش، سونوگرافی و سنجش تراکم استخوانی برای تمام مردان شاغل در نهادها و سازمان‌های کشور در دهه ولایت خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر علی داودیان در نشستی خبری که امروز به مناسبت دهه ولایت انجام شد، گفت: در این ایام که از ۲۲ تا ۳۱ شهریور ماه است، تمام مردان شاغل در سازمان‌ها و نهادها به طور رایگان می‌توانند از خدمات انجام آزمایشات روتین و تخصصی، سونوگرافی و سنجش استخوانی بهره‌مند شوند.

داودیان با بیان اینکه افراد می‌توانند با شماره‌های ۶۴۰۴۵ و ۶۶۵۹۱۸۵۹ برای هماهنگی جهت استفاده از این خدمات تماس بگیرند، افزود: البته انجام کلیه خدمات پزشکی این بنیاد در طول سال برای بیماران نادر و صعب‌العلاج رایگان است.

وی با اشاره به اینکه ۵۰ هزار بیمار نادر تحت پوشش بنیاد بیماری‌های نادر هستند، ادامه داد: البته به گفته سازمان نظام پزشکی کشور بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر درگیر بیماری‌های نادر  در ایران هستند و از آنجایی که این بیماری‌ها خاموشند، نمی‌توان آنها را شناسایی کرد.

بنابر اعلام روابط عمومی بنیاد بیماری‌های نادر، رئیس بنیاد بیماری‌های نادر ایران از  راه‌اندازی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیماران نادر خبر داد و گفت: یکی از اساتید سرطان مقیم آلمان از هشتم مهر به ایران می‌آید تا به صورت رایگان به بیماران ویزیت تخصصی ارائه دهند. همچنین یکی از اساتید برجسته روانشناسی کشور نیز روزهای یکشنبه در این کلینیک تخصصی و فوق تخصصی به بیماران خدمات رایگان ارائه خواهند کرد. در این راستا متخصصان دیگری نیز در حوزه استخوانی و چشم پزشکی به این بیماران خدمات رایگان ارائه خواهند داد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس