تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به منظور ارائه خدمات بهتر حمل و نقلی در مسیر میدان تاریخی حسن آباد ،جمهوری و ولی عصر(عج)؛ شهرداری منطقه ۱۱ تهران پروژه”امکان سنجی ساماندهی حمل و نقل و ترافیک راسته های تجاری” را در دست مطالعه دارد. به گزارش ایسکانیوز نصرالله آبادیان شهردار منطقه ۱۱ با اشاره وجود راسته های تجاریمهم در این منطقه […]

[ad_1]

به منظور ارائه خدمات بهتر حمل و نقلی در مسیر میدان تاریخی حسن آباد ،جمهوری و ولی عصر(عج)؛ شهرداری منطقه ۱۱ تهران پروژه”امکان سنجی ساماندهی حمل و نقل و ترافیک راسته های تجاری” را در دست مطالعه دارد.

به گزارش ایسکانیوز نصرالله آبادیان شهردار منطقه ۱۱ با اشاره وجود راسته های تجاریمهم در این منطقه و بورس انواع کالا از جمله لوازم صوتی و تصویری ، لوازم خانگی ، کالای پزشکی ،پوشاک ،دوچرخه و موتور سیکلت ، مبلمان خانگی و اداری؛ بر لزوم ساماندهی این راسته ها بر مبنای ضرورتهای مدیریت شهری تأکید کرد.
آبادیان در این باره گفت: وجود چنین مراکز تجاری مهمی در بخش مرکزی شهر ؛حجم تردد روزانه سفر در سطح محدوده را به بیش از ۲میلیون سفر رسانده است که این موضوع اهمیت توجه به تمام جنبه های خدمات رسانی از جمله توسعه حمل و نقل عمومی را می طلبد.

به گفته آبادیان در همین راستا مطالعات ساماندهی راسته پوشاکخیابان های جمهوری و ولی عصر (عج) و مبلمان اداری میدان تاریخی حسن آباد از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری در دست اجراست تا پس از بررسی تمام جوانب اقدامات لازم اجرایی شود.

او گفت :پروژه “مطالعات امکان سنجی ساماندهیحمل و نقل و ترافیک راسته پوشاک واقع در محدوده تقاطع خیابان جمهوری تقاطع ولی عصر
(عج) و راسته مبلمان اداری حسن آباد” با هدف ارائه راهکارهای پیشنهادی برای ساماندهی حمل و نقل و ترافیک محدوده شامل راهکارهای اصلاح شبکه و مدیریت جهات حرکت ،راهکارهای ترافیک مدیریت ،راهکارهای مدیریت تخلیه و بارگیری کالا و راهکارهای ارتقای کیفیت و کمیت تردد پیاده به مراحل پایانی مطالعه نزدیک شده است.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس