تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نمایش «خدای کشتار» به کارگردانی علی سرابی در کانادا به صحنه می‌رود. سرابی که این روزها برای آماده کردن این نمایش در کانادا به سر می‌برد،گفت: «خدای کشتار» با تغییر دو بازیگر در کانادا اجرا می‌شود و به جای نوید محمدزاده و ستاره پسیانی که از قبل اعلام کرده بودند امکان حضور در این […]

[ad_1]

نمایش «خدای کشتار» به کارگردانی علی سرابی در کانادا به صحنه می‌رود.

سرابی که این روزها برای آماده کردن این نمایش در کانادا به سر می‌برد،گفت: «خدای کشتار» با تغییر دو بازیگر در کانادا اجرا می‌شود و به جای نوید محمدزاده و ستاره پسیانی که از قبل اعلام کرده بودند امکان حضور در این تور را ندارند، امیرحسین رستمی و هانیه توسلی بازی خواهند کرد.

وی با تشکر از همراهی‌های این دو بازیگر افزود: «خدای کشتار» در روزهای ۱۹، ۲۱ و ۲۷ آگوست (۲۹ و ۳۱ مرداد و ۶ شهریور)در شهرهای مونترال، تورنتو و ونکوور اجرا خواهد شد.

«خدای کشتار» نوشته یاسمینا رضا از دوم خردادماه امسال در تئاتر مستقل تهران به صحنه رفت و تا ۱۷ تیرماه، بیش از ۱۴ هزار نفر آن را تماشا کردند.

در این نمایش داستان پسر یازده ساله خانواده‌ای روایت می‌شود که با چوب دستی  دو دندان هم‌کلاسی خود را شکسته است. خانواده او برای دل‌جویی و تفاهم به خانه خانواده اولیه می‌آیند. در آغاز روابط بسیار متمدنانه است اما کم‌کم خشونت موجود در روابط و وحشی‌گری نامتمدنانه‌ی آن‌ها بروز می‌کند و وضعیتی بسیار کمیک و در عین حال تاسف‌بار به‌وجود می‌آورد.

در تور کانادا این نمایش در کنار هانیه توسلی و امیرحسین رستمی، مارال بنی‌آدم و علی سرابی هم بازی می‌کنند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس