تاریخ انتشار: ۰۶ خرد ۱۳۹۵

– در آیینی با حضور مسئولان کشوری و استانی با تقدیر از تلاش های سیدرضاموسوی مدیرکل سابق ، محمد خداپرست به عنوان مدیرکل جدید حفاظت محیط زیست اردبیل معرفی شد.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از خبرنگار ایرنا، علی آذرنژاد معاون عمرانی استاندار اردبیل پنجشنبه در این آیین گفت : در بحث مربوط به پیامدهای منفی محیط زیست تک تک مردم جامعه نقش دارند.
آذرنژاد ، افزود : انواع ساخت و سازی های بی رویه ؛ توسعه بی رویه شهرها ؛ حفر چاههای غیرمجاز و استفاده بی رویه از آب آنها ، رها ساختن انواع زباله ها و پسماندهای دیرتجزیه در طبیعت و مانند آنها ازجمله مواردی هستند که باتاسف به خصوص در چند دهه اخیر و به موازات توسعه شهرنشینی و صنعتی شدن جوامع گریبان محیط زیست و در نهایت انواع موجودات زنده و به خصوص انسان ها را گرفته اند.
وی یادآوری کرد: در حقیقت این خود انسان ها می باشند که به خاطر بعضی زیاده خواهی ها و یا به تصور رفاه طلبی صدمه های جبران ناپذیر بر طبیعت که در واقع مکان سکونت و زندگی خود و سایر جانداران می باشد وارد می آورند.
وی ابراز امیدواری کرد که مردم استان اردبیل بیش از پیش به موضوع محیط زیست توجه نموده و با همکاری با ارگانهای ذیربط شرایط مناسب تری را برای نگهداری از داشته های طبیعی این مرز و بوم فراهم نمایند.
خداپرست پیش از این معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل بود.
۶۰۱۶/۶۰۱۹

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس