تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۴
توضیحات عزیزی درباره درگیری اش با مجیدی

حاشیه بزرگ دیدار ستارگان جهان و ایران به درگیری خداداد عزیزی و فرهاد مجیدی در رختکن برمی گردد.

به گزارش “گذار”، مهاجم سابق تیم ملی و حال حاضر ستارگان ایران در رختکن اعتراض تندی به فرهاد مجیدی داشت و در ادامه صحبت های شان به درگیری فیزیکی و ترک رختکن توسط فرهاد مجیدی کشید. عزیزی که شب گذشته بعد از این دیدار به اتریش رفت تا در قالب تیم منتخب ۹۸ و یاران حجازی دیدار برگشت برابر اتریش را برگزار کند در گفتگو یی درباره درگیری اش با فرهاد مجیدی گفت: چیز خاصی نبود. همه در رختکن درباره بازی صحبت می کردند و در ادامه علی آقا (پروین) گفت بیشتر به هم پاس بدهید و کار تیمی کنید.

عزیزی ادامه داد: من هم اعلام کردم اگر قرار است همه پاس بدهند بهتر است همه این کار را انجام دهند و اینطور نباشد که یکی بخواهد همه ی توپ ها را بزند و هر توپی دستش می آید قیچی بزند. والا ما هم از این کارها بلدیم و … .

وی در مورد خروج فرهاد مجیدی از استادیوم آزادی بعد از این صحبت ها گفت: من درباره این مساله نمی دانم و این مساله به خودش ربط دارد.

عزیزی در پایان در مورد صحبت های عابدزاده با او که سوژه دیگر این بازی بود گفت: چیز خاصی نبود و عابدزاده از من خواست زیاد نفوذ نکنم. بازی خوبی بود و مهم نفس کار بود که همه می خواستیم کاری خیر انجام دهیم و به بیماران کمکی شود. از همه کسانی که در این اتفاق نقش داشتند تشکر می کنم و از هوادارانی که در استادیوم حضور داشتند نیز تشکر می کنم.

۰۰

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس