تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کمپانی مایکروسافت تصمیم گرفته است تا پشتیبانی خود از اپلیکیشن اسکایپ را از روی ویندزو فون ۸ و ۸٫۱ بردارد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرآنلاین، ماه می ۲۰۱۱ بود که مایکروسافت اسکایپ را به قیمت ۸٫۵ میلیارد دلار خرید و از روی آن درآمد زیادی را کسب کرده است. جالب اینجاست که […]

[ad_1]

کمپانی مایکروسافت تصمیم گرفته است تا پشتیبانی خود از اپلیکیشن اسکایپ را از روی ویندزو فون ۸ و ۸٫۱ بردارد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرآنلاین، ماه می ۲۰۱۱ بود که مایکروسافت اسکایپ را به قیمت ۸٫۵ میلیارد دلار خرید و از روی آن درآمد زیادی را کسب کرده است.

جالب اینجاست که مایکروسافت با فروش لایسنس های اندرویدی که در اختیار دارد بیشتر از فروش گوشی‌های ویندوزی کسب درامد کرده است و به همین دلیل می‌خواهد با حذف اسکایپ از روی ویندوز فون ۸ و ۸٫۱ کاربران را وادار به خرید گوشی‌های ویندوز دهی و جدید خود کند.

مدیران تصمیم گرفته‌اند تا پشتیبانی خود از اسکایپ روی ویندوز فون ۸ و ۸٫۱ و نیز اندروید ۴٫۰٫۳ به پایین را بردارند که این مورد اندرویدی از اکتبر اجرا خواهد شد.

بنابراین از اوایل ۲۰۱۷ بیش از ۸ درصد از گوشی‌های ویندوزی باید با اسکایپ خداحافظی کنند و اگر قصد استفاده داشته باشند، امکانات ویژه را دریافت نخواهند کرد. دارندگان ویندوز RT نیز بدون پشتیبان خواهند ماند.

در استراتژِ جدید، مدیران مایکروسافت قصد دارند تا اسکایپ را از روی شبکه p2p به روی کلود منتقل کنند و به اشتراک‌گذاری فایل، کیفیت مکالمه، در دسترس بودن و پیغام‌های ویدئویی را توسعه دهد.

دارندگان اسکایپ روی ویندوز ۱۰ قادرند تا مکالمه ویدئویی هم‌زمان با ۲۵ کاربر را انجام دهند.

۲۰۱۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس