تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: در مجلس بحثی مطرح هست که اگر مقدور باشد ۴ انتخابات را در یکسال انجام دهیم تا از این فشاری که در حال حاضر مشاهده می‌کنیم کاسته شود و کارهای مردم در شرایط انتخاباتی مغفول نماند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از […]

[ad_1]

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: در مجلس بحثی مطرح هست که اگر مقدور باشد ۴ انتخابات را در یکسال انجام دهیم تا از این فشاری که در حال حاضر مشاهده می‌کنیم کاسته شود و کارهای مردم در شرایط انتخاباتی مغفول نماند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت،امیر خجسته ، در خصوص تهیه پیش نویس لایحه جامع نظام انتخابات، اظهار داشت: تجمیع انتخابات اقدام مناسبی بوده و هست زیرا هر ساله در کشور یک انتخابات برگزار می شد و سبب می‌شد تا کشور به سمت فضای انتخاباتی برود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیاسی شدن شرایط کشور سبب می‌شود تا کار مردم مغفول بماند، بیان کرد: تجمیع انتخابات کار بسیار سنگینی بود که باید عملی و اجرائی می شد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از مهرماه مراحل انتخابات شروع می‌شود ضمن اینکه سال گذشه نیز انتخابات مجلس را داشتیم، ادامه داد: تجمیع انتخابات سبب می‌شود که هر ۲ سال یکبار شاهد انتخابات باشیم و غالب کارها به سمت اجرائی برود و کشور از حالت سیاسی و فضای انتخاباتی دور بماند.

خجسته با بیان اینکه تجمیع انتخابات اقدام مناسبی بود و قطعا کاهش هزینه ها را نیز به دنبال خواهد داشت، متذکر شد: موضوع مهم دیگر در امر انتخابات این است که بحث الکترونیکی کردن انتخابات را اجرائی کنیم.

وی افزود: قسمت زیادی از هیئت‌های اجرائی که وجود دارند با انجام انتخابات الکترونیکی کاهش می‌یابد و هیئت‌های نظارت نیز کار خود را انجام می‌دهند که در این قسمت باید یک کار فنی نیز انجام شود. شورای نگهبان و دولت اقدامات فنی را انجام می‌دهند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارزیابی ما از تجمیع انتخابات بسیار خوب است، گفت: در مجلس بحثی مطرح هست که اگر مقدور باشد ۴ انتخابات را در یکسال انجام دهیم تا از این فشاری که در حال حاضر مشاهده می‌کنیم کاسته شود و فضای کشور از اینکه هر دو سال سیاسی و انتخاباتی می‌شود و کار مردم مغفول می ماند، دور بماند.

۲۰۳/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس