تاریخ انتشار: ۲۳ خرد ۱۳۹۵

– فرمانده انتظامی کنگاور از کشف ۴۰۰ قطعه پتوی خارجی قاچاق در گلوگاه شهید زنگنه این شهرستان خبر داد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
سرهنگ حسین براری در گفت و گو با خبرنگاران از برخورد قاطع با قاچاقچیان خبر داد و افزود: در راستای عمل به توصیه های مقام معظم رهبری ماموران انتظامی این شهرستان با هرگونه ورود و خروج قاچاق قاطعانه برخورد خواهند کرد.
فرمانده انتظامی کنگاور در ادامه با بیان اینکه ورود بی رویه کالای قاچاق به کشور با برنامه ریزی گسترده دشمنان و با هدف ضربه زدن به اقتصاد کشور صورت گرفته تصریح کرد: نیروی انتظامی با اقدام های کنترلی و جلوگیری از ورود کالای قاچاق به کشور زمینه پویایی و شکوفایی ایران اسلامی را فراهم می کند.
***
جوانرود- معاون فرماندار جوانرود گفت: یک هزار و ۵۰۰ نفر روز تابستان امسال در اردوهای طرح هجرت ۳ در این شهرستان بکارگیری می شوند.
کمال شهسواری در جلسه پشتیبانی طرح هجرت ۳ افزود: اردوهای طرح هجرت در بیش از ۱۵ مدرسه جوانرود و با حضور ۱۵۰ دانش آموز برگزارمی شود.
وی با تاکید بر ضرورت هم افزایی و همکاری تمام مسئولان و دستگاه های اجرایی به منظور پشتیبانی از اردوهای هجرت ۳ اظهار کرد: پیروی از فرامین مقام معظم رهبری و ایجاد شور و نشاط، تحرک و پویایی در بین جوانان از مهمترین اهداف این طرح در سطح جامعه است.
شهسواری یادآور شد: اردوهای طرح هجرت ۳ فرصت مناسبی برای پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان است. جانشین فرمانده سپاه ناحیه جوانرود نیز گفت: سال گذشته ۱۵ مدرسه شهرستان جوانرود در قالب اردوهای طرح هجرت ۳ بازسازی، تعمیر و مرمت شده است.
سرهنگ حمزه خزایی افزود: کلاس های طرح هجرت ۳ امسال بعد از ماه مبارک رمضان و به مدت ۷۰ روز فعالیت خواهند کرد.
***
کنگاور- رئیس اداره راه و شهرسازی کنگاور از عملیات آسفالت راه روستایی چناران – ناوکوه و گروس در محور دهستان خزل غربی از توابع این شهرستان خبر داد.
علی طاهرآبادی به ایرنا گفت: به دلیل شنی بودن مسیر مذکور، انجام عملیات آسفالت آن به طول ۱۰ کیلومتر، عرض بیش از پنج متر و ضخامت ۶ سانتی متر در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: عملیات آسفالت راه روستایی یاد شده با اختصاص هشت هزار تن آسفالت گرم در حال انجام و ۶ کیلومتر از مسیر باقی مانده که راه ارتباطی تنها یک روستا می باشد.
وی اضافه کرد: در صورت تأمین اعتبار این مسیر عملیاتی خواهد شد و با اجرای این عملیات، بیش از ۱۲۰ خانوار از نعمت راه آسفالته بهرمند می شوند.
رئیس اداره راه و شهرسازی کنگاور در پایان گفت: راه روستایی مذکور در ۴۴ کیلومتری کنگاور، دارای ۱۶ کیلومتر طول کل راه، همچنین راه ارتباطی ۶ روستا می باشد که به صورت پیمانی با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری در حال انجام است و تا پایان خرداد ماه سال جاری به پایان می رسد.
۷۴۵۳/۸۰۶۶/۷۴۴۷

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس