تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تعدادی از سپرده گذاران موسسه اعتباری آرمان در شهر ایلام با تجمع مقابل این مرکز خواستار دریافت سپرده های خود شدند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از مهر، به دنبال انتشار نامه ای منتسب به بانک مرکزی در تاریخ هشتم شهریور ماه به بانک های دولتی و خصوصی مبنی بر ممنوعیت ارائه هرگونه […]

[ad_1]

تعدادی از سپرده گذاران موسسه اعتباری آرمان در شهر ایلام با تجمع مقابل این مرکز خواستار دریافت سپرده های خود شدند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از مهر، به دنبال انتشار نامه ای منتسب به بانک مرکزی در تاریخ هشتم شهریور ماه به بانک های دولتی و خصوصی مبنی بر ممنوعیت ارائه هرگونه خدمات به شعب موسسه اعتباری آرمان تجمعاتی از سوی سپرده گذاران این موسسه در شهرستان های ملکشاهی، دهلران و ایلام روی داد.

هم اکنون شعبه این موسسه در شهر ایلام باز است و مسئولان این موسسه به افرادیکه خواهان دریافت سپرده های خود هستند، تا سقف ۵۰ میلیون ریال اقدام به پرداخت می کنند.

مسئولان شعبه ایلام موسسه آرمان نامه منتشر شده در فضاهای مجازی به عنوان دستور بانک مرکزی به بانک ها برای جلوگیری از ارائه خدمات به این موسسه را جعلی عنوان می کنند ولی این شایعه باعث شده که میزان سپرده های این موسسه در ایلام به شکل قابل توجهی کاهش یابد.

آرمان مجوز دریافت خدمات بانکی دارد

بانک مرکزی هفته گذشته با ارسال نامه‌ای اعلام کرد موسسه مالی آرمان مجوز دریافت خدمات بانکی را دارد. به همین علت نباید سپرده‌گذاران این موسسه نگرانی بابت آینده آرمان داشته باشند. البته انتظار می‌رود بانک مرکزی هرچه سریعتر تکلیف موسسه آرمان و ادغام آن با موسسه اعتباری توسعه را روشن کند.

تفاهم‌نامه ادغام موسسه آرمان (تعاونی وحدت) با موسسه اعتباری توسعه (اواین موسسه اعتباری دارای مجوز در ایران) امضا شده و به زودی سپرده‌گذاران این موسسه خبرهای خوبی در این باره خواهند شنید.

۶۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس