تاریخ انتشار: ۲۳ خرد ۱۳۹۴

خانواده مرحوم ناصر حجازی با ارائه درخواست رسمی که امروز شنبه برای وزیر ورزش و جوانان ارسال می‌شود، خواستار اجاره باشگاه استقلال تهران به مدت سه فصل هستند. هرچند در چهار مرحله از فروش سهام باشگاه استقلال در سازمان خصوصی‌سازی، برند این باشگاه تهرانی کم مشتری بود اما به نظر می‌رسد مشتری بیشتری جهت اجاره […]

خانواده مرحوم ناصر حجازی با ارائه درخواست رسمی که امروز شنبه برای وزیر ورزش و جوانان ارسال می‌شود، خواستار اجاره باشگاه استقلال تهران به مدت سه فصل هستند.

حجازی

هرچند در چهار مرحله از فروش سهام باشگاه استقلال در سازمان خصوصی‌سازی، برند این باشگاه تهرانی کم مشتری بود اما به نظر می‌رسد مشتری بیشتری جهت اجاره کردن، نسبت به باشگاه پرسپولیس دارد.

در این رابطه و بعد از شرکتی صنعتی، درخواست مدیر عامل باشگاه دی استرادا و نهایتا ورود یک بانک خصوصی به بحث اجاره باشگاه استقلال، این بار یک مشتری جدی وارد معرکه شده که به نظر می‌رسد از پشتوانه مردمی بالایی هم برخوردار بوده و پر سر و صداتر از همه مشتری‌های قبلی باشد.

 

 

بر همین اساس خانواده ناصر حجازی با پشتوانه شرکتی قوی مالی، نامه‌ای را برای محمود گودرزی وزیر و نصرالله سجادی نماینده وزیر ورزش و جوانان در امر واگذاری سهام دو باشگاه سرخابی‌ها، تنظیم کرده‌اند و اگر مشکلی پیش نیاید همین امروز آن را به دست مسئولان وزارت ورزش خواهند رساند.

این حرکت شاید پرسرو صداتر از سه مشتری قبلی پیگیری شود و وزارت ورزش نتواند نسبت به آن سکوت کند.

در متن نامه خانواده حجازی که به امضای آتیلا رسیده، آمده است:” به پشتوانه شرکتی معتبر و به مدت سه سال خواهان اجاره باشگاه استقلال هستیم.”

البته با توجه به سفر آتیلا حجازی به خارج از کشور، سعید رمضانی و امیر رفیعی نماینده مذاکرات مالی و استراتژیک با وزارت ورزش و جوانان در این خصوص هستند.

 

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس