تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] این روزها در خانه هنرمندان ایران سه نمایش اجرا می شود. عصرایران – سالن استاد انتظامی به عنوان تنها سالن برگزاری تئاتر در خانه هنرمندان این روزها میزبان سه نمایش است. نمایش «پ س/ د ر» به کارگردانی پویا رئیسی و با بازی  سهیل قناعتی، مهدی مشهدی کاظمی، مصطفی قصابی، محمد مهدی احدی تا […]

[ad_1]

این روزها در خانه هنرمندان ایران سه نمایش اجرا می شود.

عصرایران – سالن استاد انتظامی به عنوان تنها سالن برگزاری تئاتر در خانه هنرمندان این روزها میزبان سه نمایش است.

نمایش «پ س/ د ر» به کارگردانی پویا رئیسی و با بازی  سهیل قناعتی، مهدی مشهدی کاظمی، مصطفی قصابی، محمد مهدی احدی تا ششم مهرماه هر روز ساعت ۱۸ در سالن استاد انتظامی روی صحنه می رود.

از ویژگی‌های این نمایش می‌توان به بی‌کلام بودن و استفاده بازیگران از ماسک‌های تمام سر اشاره کرد.

نمایش «لوکوموتیوران» بر اساس متنی از آثول فوگارد و به کارگردانی مهلا صالحی و با بازی مهدی بجستانی و بابک سعیدیان تا ۹ مهر هر روز ساهت ۱۹:۳۰ در این سالن روی صحنه می رود.

«لوکوموتیوران» یکی از آثار مهم آثول فوگارد، نویسنده اهل آفریقای جنوبی است که توسط بابک سعیدیان ترجمه شده و برای نخستین‌بار در ایران اجرا می‌شود. داستان قصه‌ی زنی است که با کودکی که به پشتش بسته وارد ریل را آهن شده و خودکشی می‌کند و این اتفاق راننده قطار را دچار بحران‌های روحی می‌کند و …

نمایش «کابوس شب نیمه تابستان» بر اساس متنی از مهدی اسدزاده، به کارگردانی شکوفه طاهری و با بازی عرفان ابراهیمی، ابراهیم عزیزی، میسا مولوی، وحید نفر، پرهام یدالهی تا ۷ مهر هر شب ساعت ۲۱ در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان روی صحنه می رود.

این نمایش سال ۹۳ به مدت ۵ شب در کارگاه نمایش با عنوان «رویای شب نیمه بهار تابستان پاییز زمستان و بهار» به صحنه رفت و با استقبال بسیاری از سوی مخاطبان و منتقدان روبه‌رو شد.

این سه نمایش در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران واقع در خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، ضلع جنوبی باغ هنر، بام خانه هنرمندان به صحنه می رود.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس